Halibut atlantský celá ryba 2 kg +

Halibut atlantský - celý

Cena za 1 kg vč. DPH 686,-
Cena za 1 kg bez DPH: 597,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 200701
/halibut-atlantsky-cela-ryba-2-kg-e217.htm
Popis

Halibut atlantský celá ryba 2 kg +

Halibut atlantský (platýs obecný). Žije v chladných vodách severozápadního Atlantiku od Biskajského zálivu po celé pobřeží Norska, Špicberky, Grónsko. Tato dravá ryba se živí krevetami, olihněmi a menšími rybami a nejčastěji se loví pomocí dlouhých vlasců. 

Maso halibuta obsahuje větší množství tuku a hodně omega-3 mastných kyselin. Skvěle se hodí na pečení, dušení, grilování a smažení. Vynikající chutí překvapí také v uzené podobě, v syrovém stavu se objevuje v sushi. Není vhodné maso halibuta nakládat do marinád - přebije se tím akorát jemná chuť masa.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Po otevření ihned spotřebujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"200701","name":"Halibut atlantsk\u00fd cel\u00e1 ryba 2 kg +","price":"686","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Ryby","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=217