Hovězí Flank steak AUS

Hovězí zadní pupek původem z Austrálie

Cena za 1 kg bez DPH: Cena na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 550937
/hovezi-flank-steak-aus-e2902.htm
Popis

Hovězí Flank steak AUS

Zadní, spodní část hovězího pupku. Jedná se o měkké a lahodné maso vhodné na steaky. 

Příprava: 

Rozpalte gril nebo pánev. Maso dobře potřete olivovým olejem (stačí pár kapek). Následně maso položte na rozpálený gril (pánev) a nechte péct. Flank se povětšinou připravuje ve variantě Medium. Po cca 3-4 minutách obraťte na druhou stranu. Po vyjmutí masa z grilu (pánve) maso osolte a opepřete po obou stránkách. 

Označení Grain fed znamená že produkty mají vyšší míru mramorování díky dokrmování kukuřicí a krmnou směsí po dobu 100 dní před porážkou.

Výhody baleného masa:

  • Možnost zrání masa nejen po porážce, ale také dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
  • Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
  • Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

 

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě. Po otevření ihned spotřebujte. 

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"550937","name":"Hov\u011bz\u00ed Flank steak AUS","price":"0","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Austr\u00e1lie","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=2902