Hovězí Tenderloin Wagyu JAPAN

Hovězí svíčková původem z Japonska

Cena za 1 kg vč. DPH 6 312,-
Cena za 1 kg bez DPH: 5 489,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 551001
/hovezi-tenderloin-wagyu-japan-e890.htm
Popis

Hovězí Tenderloin Wagyu JAPAN

Hmotnost jednoho kusu je cca. 3,5 kg.

Maso plemene Wagyu se vyznačuje nejvýraznějším mramorováním. Má intenzivní chuť a je považováno za nejkvalitnější hovězí maso na světě.

Skot Wagyu je ve finální fázi krmen speciální dávkou krmiva s vysokým obsahem energie. Výsledkem je výborná kvalita svaloviny s vysokým podílem vnitrosvalového tuku (mramorování).

Mramorování zajišťuje výtečné kulinářské vlastnosti a je hodnoceno podle oficiální stupnice BMS (Beef Marbling Standards).

Stupnice BMS:

[Stupnice BMS]

Hovězí pravá svíčková se hodí na steaky a pečení.

 

Výhody baleného masa:

  • Možnost zrání masa nejen po porážce, ale také dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
  • Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
  • Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě. Po otevře

{"id":"551001","name":"Hov\u011bz\u00ed Tenderloin Wagyu JAPAN","price":"6 312","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Japonsko","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=890