Hovězí Top side - vrchní šál URU

Hovězí vrchní šál

Cena za 1 kg vč. DPH 333,-
Cena za 1 kg bez DPH: 290,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 550851
/hovezi-top-side-vrchni-sal-uru-e2125.htm
Popis

Hovězí Top side - vrchní šál URU

Libový kus z vnitřní části zadní kýty má obvykle jemné tukové mramorování. Maso má jemnější svalové vlákno než maso ze spodního šálu, proto je i měkčí a křehčí. Vhodné také na stejky.

Označení Grain fed znamená že produkty mají vyšší míru mramorování díky dokrmování kukuřicí a krmnou směsí po dobu 100 dní před porážkou.

Výhody baleného masa:

Možnost zrání masa nejen po porážce, ale také dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě. Po otevření ihned spotřebujte. 

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"550851","name":"Hov\u011bz\u00ed Top side - vrchn\u00ed \u0161\u00e1l URU","price":"333","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Na grill","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=2125