Hovězí Top side - vrchní šál URU *

Hovězí top side - vrchní šál

Cena za 1 kg bez DPH: Cena na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 450851
Záruka: 24 měsíců
/hovezi-top-side-vrchni-sal-uru-e729.htm
Popis

Hovězí Top side - vrchní šál URU *

V souladu s tímto vysoký standardem kvality hovězího masa jsou zvířata chovaná po dobu nejméně 100 dní v ohradách před porážkou, kde jsou krmena zrnem.
Zvířata jsou porážena před dosážením 27 měsíců věku.

Během svého pobytu v ohradách musí zvířata projít sedmi řízenými dietami, založenými na obilí a rostlinných bílkovinách, v jejich různých fázích. Odborníci na výživu musí u jednotlivých zvířat neustále sledovat jejich růst a zdraví.

Hovězí vrchní šál se dá použít na ptáčky, na způsob zadního masa, na svíčkovou, rolády, kapsy i steaky.

 

Výhody baleného masa:

Možnost zrání masa nejen po porážce, ale tadé dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

 

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

 

Mražené produkty jsou uchovávány vakuované v mrazu při teplotě -20 až -18 °C. Teplota je neustále kontrolována (elektronické čidlo pro kontrolu teploty s automatickým systémem regulace). Produkt je až do okamžiku expedice uložen v mrazu a následně přepravován automobilem s mrazicí jednotkou, je tak po celou dobu přechováván ve vhodné teplotě.

 

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"450851","name":"Hov\u011bz\u00ed Top side - vrchn\u00ed \u0161\u00e1l URU *","price":"0","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Uruguay","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=729