Hovězí žebra Short ribs USDA

Hovězí krátká žebra původem z USA

Cena za 1 kg bez DPH: Cena na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 550607
/hovezi-zebra-short-ribs-usda-e2916.htm
Popis

Hovězí žebra Short ribs USDA

Hovězí krátká žebra jsou větší a masitější. Většinou obsahuje tři nebo čtyři žebra , mezižeberní svaly a šlachy  a vrstvu vykostěného masa a tuku.

Příprava:

Maso vyndejte z obalu a osušte papírovou utěrkou. Následně nechte cca 20 minut odpočinout. Žebra osolíme a položte na rozpálený gril, tak aby kosti směřovali dolů. Cca po půl hodině začnou z masa vycházet malé kapky krve, v tento moment maso otočte. Druhou stranu opékejte cca 10 minut.  

Výhody baleného masa:

  • Možnost zrání masa nejen po porážce, ale také dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
  • Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
  • Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě. Po otevření ihned spotřebujte.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"550607","name":"Hov\u011bz\u00ed \u017eebra Short ribs USDA ","price":"0","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"USA","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=2916