Kambala celá 1 - 2kg*

Kambala celá - mražená

Cena za 1 kg vč. DPH 502,-
Cena za 1 kg bez DPH: 437,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 100902
/kambala-cela-1-2kg-e3115.htm
Popis

Kambala celá 1 - 2kg*

Kambalu velkou nazývali Římané královnou ryb a servírovali ji s korunkou na hlavě na stříbrném. Je považovaná za nejvyhledávanější druh platýsovité ryby. Podává se jako výjimečná delikatesa při slavnostních příležitostech. Pochází ze Severního,Černého, Baltského a Středozemního moře a z Atlantského oceánu.
Maso kambaly je bílé barvy a vynikající chuti.  Hodí se pro všechny typy kuchyňských úprav. Filety lze smažit na přírodno na másle či olivovém oleji, dobře chutnají také grilované.  Potenciál ryby dobře vynikne za použití jemnějších dochucovadel, například bílého pepře, citrusové šťávy, bílého vína nebo čerstvých bylinek. 

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Po otevření ihned spotřebujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"100902","name":"Kambala cel\u00e1 1 - 2kg*","price":"502","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Ryby","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=3115