kariéra

Obchodní zástupce

Přijmeme obchodní zástupce pro prodej čerstvých a mražených ryb a masa, nabízíme základní plat 20.000kč + odměny z prodeje.

Náplň práce:

  • Kontaktování nových zákazníků
  • Prodej produktů
  • Péče o stávající zákazníky

Požadavky:

  • Praxe v oboru
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Výborné komunikační schopnosti

Vaše odpovědi posílejte spolu s životopisem na adresu: finefish@finefish.cz, tel.: 603 222 223

Skladník

Do skladu čerstvých i mražených ryb a masa přijmeme zkušeného skladníka.

Požadavky:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Pečlivost

Vaše odpovědi posílejte spolu s životopisem na adresu: finefish@finefish.cz, tel.: 603 222 223

Pomocník

Do skladu čerstvých i mražených ryb a masa přijmeme pomocníka. Jedná se tedy o mrazírenský provoz.

Požadavky:

  • Pečlivost

Odběr novinek

Rychlý kontakt

FINE FISH CZ s.r.o. Shop

KAMENNÝ MOST 24

273 26 Olovnice

TEL.: +420 725 877 681

EMAIL: eva.simova@finefish.cz

PO-PA 9-17h.