Klokan Rump steak *

Rump steak z Klokana. Původ Austrálie.

Cena za 1 kg bez DPH: Cena na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 492085
Záruka: 24 měsíců
/klokan-rump-steak-e1641.htm
Popis

Klokan Rump steak *

Klokaní maso je červené, s nízkým obsahem tuku a cholesterolu, přitom je šťavnaté a křehké, s vysokým obsahem proteinů a minerálů.

Je mnohostranně použitelné, jeho konzumace je doporučována především v případech nízkotučných diet (pro lidi s nadváhou, vysokým obsahem cholesterolu v krvi, s vyšším krevním tlakem) nebo pro diabetiky. 

Díky vysokému podílu kolagenu je klokaní zvěřina ideální pro děti v období růstu a jako prevence pozdější artrózy kloubů. Je velmi vhodná též jako posilující dieta pro rekonvalescenty, seniory a sportovce. 

Příprava klokaního masa není složitá, stačí použít recepty pro maso hovězí či vepřové. Maso lze tak použít pro přípravu celé řady pokrmů od guláše, polévek, barbecue, steaků až po špízy. 

Klokaní maso je také možné nakládat do marinád, grilovat nebo péci. Během procesu vaření nebo pečení by nemělo dojít k jeho zchladnutí, neboť by maso mohlo ztuhnout. 

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"492085","name":"Klokan Rump steak *","price":"0","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"zv\u011b\u0159ina","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=1641