Koryféna velká - Mahi Mahi - filet s kůží 200+ g

Koryféna velká, Mahi Mahi

Cena za 1 kg vč. DPH 644,-
Cena za 1 kg bez DPH: 560,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 202821
Záruka: žádná
/koryfena-velka-mahi-mahi-filet-s-kuzi-200-g-e130.htm
Popis

Koryféna velká - Mahi Mahi - filet s kůží 200+ g

Kvalitní mořská ryba z čeledi delfínovitých ryb žijící v tropických a subtropických oblastech Tichého oceánu. Mahi – mahi, což v překladu znamená "Silný - silný", je oblíbenou pochoutkou po celém světě.

Vysoké, ze stran zploštělé tělo. V oblasti hlavy je tělo nejvyšší, směrem k ocasu se zmenšuje. Přední část hlavy je zaoblená, směřuje téměř šikmo dolu. Ústa jsou dlouhá, téměř vodorovná, spodní čelist mírně přečnívá. Oči jsou velmi malé. Postranní čára koryfény velké je téměř neznatelná. Šupiny jsou velmi malé. Dlouhá hřbetní ploutev se táhne téměř podél celého těla, má 55 – 65 ploutevních paprsků. Nad hlavou je nejvyšší, směrem k ocasu se rovnoměrně snižuje. Řitní ploutev je také velmi dlouhá, má 26 – 30 paprsků, sahá asi do poloviny těla. Ocasní ploutev je hluboce vykrojená. Hřbet je zbarven modrozeleně. Boky jsou zlatavé, břišní strana bílá se stříbrným leskem. Ploutve jsou modré, ocasní ploutev je žlutá.

Koryféna velká se obvykle zdržuje na širém moři v hloubce 0 až 85 m, často i ve společnosti jiných druhů ryb, například lodivodů. Při lovu létajících ryb je schopná vyskočit i víc než metr nad hladinu.

 

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

 

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"202821","name":"Koryf\u00e9na velk\u00e1 - Mahi Mahi - filet s k\u016f\u017e\u00ed 200+ g","price":"644","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"ryby","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=130