Kuřecí prsa s kůží *

Kuřecí prsa

Cena za 1 kg vč. DPH 140,-
Cena za 1 kg bez DPH: 122,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 430155
Záruka: 24 měsíců
/kureci-prsa-s-kuzi-e1152.htm
Popis

Kuřecí prsa s kůží *

Kur domácí (Gallus gallus). Produkt farmového chovu, Česká republika. Skladujte a uchovávejte při teplotě 0 - 2 C. Určeno k tepelné úpravě.

Kuřecí maso je celosvětově nejvíce rozšířený druh masa (uřčený ke konzumaci). Toto maso je velmi variabilní, lze jej připravovat mnoha způsoby.

vaření
grilování
pečení
smažení

Recept pro inspiraci

Kuřecí prsa s anglickou slaninou

Kuřecí prsa (150g)
Olej
Pepř
Cibule (20g)
Anglická slanina (50g)
Sůl
Vařené brambory (200g)

Kuřecí prsa lehce naklepeme, osolíme a opepříme.

Na pánev dáme zpěnit cibulku nakrájenou na půlkolečka. Na cibulku přidáme na proužky či kostičky nakrájenou anglickou slaninu a lehce orestujeme tak, aby slanina pustila vůni a trošičku šťávy. Slaninu přesuneme na pánvi stranou a vložíme kuřecí prsa, ta po obou stranách opečeme.

Vařené brambory opečeme na oleji.

Hotová kuřecí prsa dáme na talíř a přesypeme orestovanou cibulkou se slaninou. Podáváme s opečeným bramborem či hranolky.

 

Výhody baleného masa:

Možnost zrání masa nejen po porážce, ale tadé dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

 

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"430155","name":"Ku\u0159ec\u00ed prsa s k\u016f\u017e\u00ed *","price":"140","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Ku\u0159ec\u00ed","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=1152