Losos divoký Sockeye škrábané maso *

Mražené škrábané maso z divokého lososa

Cena za 1 kg bez DPH: Cena na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 100106
/losos-divoky-sockeye-skrabane-maso-e2011.htm
Popis

Losos divoký Sockeye škrábané maso *

Sockey neboli losos nerka je divoký pacifický losos. Vyniká jasně červenou barvou svaloviny, Tu získává konzumací velkého množství zooplanktonu a krevet. Zbarvení je přirozené, protože se jedná o divokou rybu. Dokonce v době kdy táhne za rozmnožování se jeho stříbrná barva kůže změní v červenou.

Obsah tuku se pohybuje okolo 7 g ve 100 g svaloviny (u farmovaného norského lososa 15 g / 100 g). Při kuchyňské přípravě vynikne fantastická chuť ryby. Proto se doporučuje rychlá úprava nebo naopak použití nízkých teplot, aby nedošlo k vysušení.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě. Po otevření ihned spotřebujte.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"100106","name":"Losos divok\u00fd Sockeye \u0161kr\u00e1ban\u00e9 maso *","price":"0","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Ryby","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=2011