Losos Label Rouge celý 6 - 7 kg

Losos label rouge

Cena za 1 kg bez DPH: Cena na dotaz
Volně ložené na ledu
Výrobce: FINE FISH CZ FINE FISH CZ
Kód produktu: 200143
Záruka: žádná
/losos-label-rouge-cely-6-7-kg-e165.htm
Popis

Losos Label Rouge celý 6 - 7 kg

Losos Label Rouge

Label Rouge je značka, kterou uděluje francouzská vláda těm nejkvalitnějším produktům z gastronomie. Tyto produkty jsou výjimečné tím, že vznikají s prokazatelně vyšší kvalitou oproti běžné produkci, toto se týká zejména chuti.

Pro získání tohoto označení je požadováno splnění velmi přísných podmínek, které se týkají zejména způsobu chovu, vybení, krmení, hygienických norem a vdělávání zaměstnanců.

Losos (Salmo salar)

Tažná, dravá ryba patřící do čeledi lososovitých, žijící po většinu života v moři. V dospělosti lososi migrují proti proudu řek, hluboko do vnitrozemí kontinetů, kde vyvedou další generaci. Začátek života mladí lososi tráví v horních tocích řek, aby se později vydali zpět do moře. V moři rychle dospějí a vracejí se zpět do rodných řek.

Dospělý losos dorůstá až 150cm délky a může vážit až 35 kilogramů. Je pro něj typický leskle stříbrný, do tmavé šedé zabarvený hřbet a značně světlejší břicho. Zabarvení lososa se díky hormonálním vlivům během jeho života mění. Pro lososa je typické jeho světle červené až růžové maso. Mladého lososa lze snadno poznat podle červených skvrn po těle.

Maso lososa má výraznou, pro lososa typickou chuť. Je velmi jemné.

Vhodné úpravy:

vaření v páře
vaření
grilování
smažení

Dostupný je po celý rok, vždy ve stálé špičkové kvalitě.

{"id":"200143","name":"Losos Label Rouge cel\u00fd 6 - 7 kg","price":"0","brand":"FINE FISH CZ","category":null,"position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=165