Mečoun filet bez kůže *

Filet z mečouna - mražený

Cena za 1 kg vč. DPH 445,-
Cena za 1 kg bez DPH: 387,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 103402
/mecoun-filet-bez-kuze-e3036.htm
Popis

Mečoun filet bez kůže *

Mečoun obecný obývá všechna světová tropická moře i moře mírného pásu s teplými proudy. Ve Středozemním moři bývá jeho rybářská sezona během léta, kdy má období tření. Patří mezi nejrychlejší tvory v moři. Živí se menšími rybami, které nejdříve omráčí či usmrtí prudkými pohyby svého „meče“ a následně sežere. 
Maso mečouna stejně jako maso tuňáka nepřipomíná svojí strukturou rybí maso. Jednoduchá příprava je na pánvi nebo na grilu. Nejjednodušší je steak opéct na grilu a na talíři pokapat olivovým olejem s bylinkami, zastříknout citronovou šťávou a posypat vločkovou solí.  Filety se nakládají do olivového oleje.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Po otevření ihned spotřebujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

 

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"103402","name":"Me\u010doun filet bez k\u016f\u017ee *","price":"445","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Ryby","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=3036