o nás

O nás

Naše rodinná historie firmy je velmi pestrá. Již sedmým rokem věnujeme čas a sílu výběru kvalitních dodavatelů a zpracovatelů jakostního masa a ryb. Od roku 2013 se v Kamenném Mostě snažíme rozšiřovat kulinářskou kulturu pro naše zákazníky, hotely, restaurace, catering, ale i privátní klientelu.

Každý den pracujeme na rozšíření naší nabídky, abychom vždy nabízeli to nejlepší. Jen díky neustálému hledání produktů a inovaci jsme schopni zaručit to nejlepší.


Všechny námi nabízené produkty se snažíme dovážet vlastní dopravou, abychom zajistili maximální čerstvost a kvalitu produktu. Nabízíme také vlastní výrobky, které jsou pod drobnohledem vedení společnosti. Mezi naše vlajkové produkty patří například uzený losos či pastrami.

Rozvoz zboží garantujeme po celé Praze do 24 hodin a v ostatních regionech jezdíme dle domluvy, ale nejméně 3x v týdnu (Brno, Olomouc, Frýdek, Bratislava). Rozvoz zajištujeme vlastní dopravou, které je vybavena nejnovějším chladícím zařízením a všechny vozy mají HACCAP certifikaci a veterinární ověření způsobilosti.


Náš tým obchodních zástupců je připraven Vám být plně k dispozici a bude se snažit vyhovět Vašim požadavkům. Doufáme, že se stanete dalším z mnoha našich spokojených zákazníků!

 

 

ZAVÁŽÍME PRIVATNÍ KLIENTELU ZDARMA PŘI NÁKUPU MIN. 2000 Kč BEZ DPH

Pro objednání kontaktujte přímo našeho zástupce  PO-PA 9-17h.

               

 

Záruka čerstvosti u ryb

Spolupracujeme pouze s certifikovanými dodavateli čerstvých ryb a masa, kteří mají vlastní rybářské lodě a farmy. Proto nám mohou zajistit dodávky lovené nebo farmované ryby a masa v té nejvyšší kvalitě.

Důkazem je naše rozsáhlá síť HORECA zákazníků, kteří vyžadují vysokou kvalitu. Tuto kvalitu zajišťujeme precizní výstupní kontrolou a hygienou pod přísný dozorem veterináře.

Veškerou logistiku si zajišťujeme vlastní dopravou .


 

Skladovací podmínky

Originální uzavřené balení. Skladováno v chladícím boxu při teplotě 0°C až 2°C.
Zaledováno - pravidelná kontrola ledu - teplota, čistota, množství, konzistence.
Měření - 2x denně teplota zboží (kritický bod HACCP) - zajištěno digitálním zařízením pro upozornění změny teploty.
Teplota tajícího ledu -1°C až 2°C.
 

Distribuce

Izotermické skříňové vozy s vlastním chlazením značek Fiat Ducato, Iveco Daily, Iveco Cargo, Mercedes, MAN.
 

Balení produktů pro zákazníky

Produkt dodáme v balení podle Vašeho přání. Standardně dodáváme vakuově a volně ložené na ledu. 

Odběr novinek

Rychlý kontakt

Fine Meat s.r.o.

KAMENNÝ MOST 24

273 26 Olovnice

TEL.: +420 725 725 204

TEL: +420 603 816 976


EMAIL: finefish@finefish.cz

PO - PÁ 9:00 - 17:00 hod.