Okouník nilský filet bez kůže

Filet z okouníka nilského

Cena za 1 kg vč. DPH 354,-
Cena za 1 kg bez DPH: 308,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 201361
/okounik-nilsky-filet-bez-kuze-e2985.htm
Popis

Okouník nilský filet bez kůže

Okouník je dravá ryba pocházející z jezer a řek rovníkové Afriky. Koncem padesátých let minulého století se přes Viktoriin Nil z ugandského jezera Kyoga (vysazen zde byl v roce 1955 britskými biology) dostal do Viktoriina jezera. Zde se ale prudce rozmnožil a zpustošil dosavadní rybí populaci.

Filet z okouníka nilského je bez kůže. Barva filetů je růžová s červenými znaky. Filety jsou velmi chutné s nízkým obsahem tuku.

Filety jsou velmi jemné chuti a nedoporučujeme výrazně dochucovat maso silným kořením, zaniklo by jeho jemné aroma. Lze upravovat jakýmkoliv způsobem, smažením, zapékáním, grilováním nebo v páře.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte.

Po otevření ihned spotřebujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"201361","name":"Okoun\u00edk nilsk\u00fd filet bez k\u016f\u017ee","price":"354","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Ryby","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=2985