Perlička prsa s kůží a kostí Supreme *

Perlička prsa s kůží a kostí - mražená

Cena za 1 kg vč. DPH 424,-
Cena za 1 kg bez DPH: 369,-
Na dotaz
Výrobce: Francie Francie
Kód produktu: 431154
/perlicka-prsa-s-kuzi-a-kosti-supreme-e1493.htm
Popis

Perlička prsa s kůží a kostí Supreme *

Perlička má chuťové i aromatické vlastnosti velice podobné divokým druhům drůbeže. V porovnání s masem kurů obsahuje více bílkovin a méně tuku. 

Výhody baleného masa:

  • Možnost zrání masa nejen po porážce, ale také dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
  • Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
  • Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

Mražené produkty jsou uchovávány vakuované v mrazu při teplotě -20 až -18 °C. Teplota je neustále kontrolována (elektronické čidlo pro kontrolu teploty s automatickým systémem regulace). Produkt je až do okamžiku expedice uložen v mrazu a následně přepravován automobilem s mrazicí jednotkou, je tak po celou dobu přechováván ve vhodné teplotě.

{"id":"431154","name":"Perli\u010dka prsa s k\u016f\u017e\u00ed a kost\u00ed Supreme *","price":"424","brand":"Francie","category":"Perli\u010dky","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=1493