Telecí brzlík *

Telecí brzlík mražený

Cena za 1 kg vč. DPH 779,-
Cena za 1 kg bez DPH: 677,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 480452
/teleci-brzlik-e1201.htm
Popis

Telecí brzlík *

Brzlík je velká bílá žláza , která v dospělostí zaniká, vyskytuje se proto pouze u telat či mladého skotu. Žláza se nachází v podkrčí a připomíná tukovou tkáň. 

Brzlík obsahuje velké množství tuku a proto je nejčastěji upravován smažením. Před vařením se doporučuje jej ponořit alespoň na hodinu do studené vody. Poté se pak uvaří v osolené vodě. ​

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

Mražené produkty jsou uchovávány vakuované v mrazu při teplotě -20 až -18 °C. Teplota je neustále kontrolována (elektronické čidlo pro kontrolu teploty s automatickým systémem regulace). Produkt je až do okamžiku expedice uložen v mrazu a následně přepravován automobilem s mrazicí jednotkou, je tak po celou dobu přechováván ve vhodné teplotě.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"480452","name":"Telec\u00ed brzl\u00edk *","price":"779","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Telec\u00ed","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=1201