Telecí Ossobuco rose *

Telecí ossobucco rose

Cena za 1 kg vč. DPH 340,-
Cena za 1 kg bez DPH: 296,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 480302
Záruka: žádná
/teleci-ossobuco-rose-e300.htm
Popis

Telecí Ossobuco rose *

Ossobuco je specialita severní Itálie, především oblasti kolem Milána. Jedná se o plátky telecí kližky, které jsou přeseknuté přes morkovou kost. Bývají dušené se zeleninou, bílým vínem a vývarem. Původní omáčka gremolata byla bez rajčat, které za začala přidávat až později.

Telecí maso je v gastronomii ceněnno zejména pro svoji křehkost a jemnou chuť.

Oproti masu hovězímu má růžovou barvu a obsahuje o polovinu méně tuků, proto je velmi doporučováno odborníky na zdravou výživu. Je velmi vhodné na smažení, dušení a pečení, což je dáno měkkým vazivem těchto telat.

Jedná se o mražený produkt.

 

Výhody baleného masa:

  • Možnost zrání masa nejen po porážce, ale tadé dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
  • Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
  • Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

 

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě.

 

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"480302","name":"Telec\u00ed Ossobuco rose *","price":"340","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Na grill","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=300