Treska tmavá Saithe filet bez kůže*

Treska tmavá filet bez kůže - mražený

Cena za 1 kg vč. DPH 263,-
Cena za 1 kg bez DPH: 229,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 100521
/treska-tmava-saithe-filet-bez-kuze-e2041.htm
Popis

Treska tmavá Saithe filet bez kůže*

Treska tmavá je z čeledi treskovitých a příbuzná je tresce obecné. Má elegantní podlouhlé tělo. Barvu má perleťově šedá s černým čumákem. Hřbet je většinou tmavší oproti zbytku těla. Z břišní strany je tato treska bílá. Výrazným rozpoznávacím znakem je charakteristická čelist. Treska tmavá je dravec živící se hlavně šproty a sledi. Svou kořist dokáže sledovat na velké vzdálenosti. Mladé tresky se často živí potěrem ostatních druhů ryb.

Běžně Treska tmavá dorůstá do 70 cm, ale v některých případech může jedinec dosahovat až 130cm a může se dožít až 25 let.

Žije přednostně v hejnech a dává přednost chladnějším a mírným vodám.

Vhodné zpracování:

  • vaření v páře
  • vaření
  • pečení
  • grilování
  • smažení

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě. Po otevření ihned spotřebujte.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"100521","name":"Treska tmav\u00e1 Saithe filet bez k\u016f\u017ee*","price":"263","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Ryby","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=2041