Tuňák žlutoploutvý filet Sashimi 2+ kg *

Tuňák žlutoploutvý

Cena za 1 kg vč. DPH 723,-
Cena za 1 kg bez DPH: 629,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 100831
Záruka: 24 měsíců
/tunak-zlutoploutvy-filet-sashimi-2-kg-e676.htm
Popis

Tuňák žlutoploutvý filet Sashimi 2+ kg *

Tuňák žlutoploutvý (Thunnus albacares). Loveno v moři, oblast rybolovu FAO 51, země původu Indonésie. Skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 C. Určeno k tepelné úpravě.

Tuňák žlutoploutvý (Tuna Yellow fin)

Tuňák je mořská ryba patřící do čeledi makrelovitých. Jeho tělo je typicky proudnicovité s charakteristickým tmavomodře zbarveným hřbetem, břichem stříbřitě bílým. Tuňák žlutoploutvý dosahuje váhy až 50 - 60kg, jsou známy i kusy s váhou přes 100kg. Velmi často cestuje a v oceánech urazí i tisíce kilometrů, dokáže se pohybovat rychlostí až 70km/hod. Většinou se živí menšími rybkami, jako jsou například garnáti a sardinky. Vyskytuje se v oblastech v pásmu mezi obratníky (Atlantský, Tichý a Indický oceán).

Tuňák drží druhou příčku uloveného množství a zpracování masa pro konzervování.

Maso má charakteristickou růžovou barvu, příjemnou chuť a je křehké. Jedná se o velmi kvalitní maso, které je díky tomu nejžádanější z čerstvých ryb.


TOP DELIKATESA - značka špičkové kvality pochutin

Co představuje značka TOP DELIKATESA

Získat toto ocenění lze v soutěži s ostatními konkurenčními produkty. Jedná se o soutěžní test, ve kterém se produkt musí prosadit a zvítězit. Cílem tohoto projektu je vyhledat na trhu vysoce kvalitní výrobky z oblasti pochutin a udělit jim v soutěži s konkurenčními produkty značku kvality - TOP DELIKATESA.

Hodnoceny jsou jak české, tak i importované produkty.

Výrobek je vystaven a ochutnat jej mohou přední odborníci z gastronomie.

K hodnocení jsou přizváni novináři z oblasti gastronomie.

Mražené produkty jsou uchovávány vakuované v mrazu při teplotě -20 až -18 °C. Teplota je neustále kontrolována (elektronické čidlo pro kontrolu teploty s automatickým systémem regulace). Produkt je až do okamžiku expedice uložen v mrazu a následně přepravován automobilem s mrazicí jednotkou, je tak po celou dobu přechováván ve vhodné teplotě.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"100831","name":"Tu\u0148\u00e1k \u017elutoploutv\u00fd filet Sashimi 2+ kg *","price":"723","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"ryby","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=676