Ústřice Fine de Bretagne vel. I bal. 48 ks

Ústřice Fine de Bretagne

Cena za 1 bal bez DPH: Cena na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 203243
/ustrice-fine-de-bretagne-vel-i-bal-48-ks-e1021.htm
Popis

Ústřice Fine de Bretagne vel. I bal. 48 ks

Ústřice (Crassostrea gigas). Produkt farmového chovu ve Francii. Skladujte a uchovávejte při teplotě 0 - 2 C. Určeno k tepelné úpravě.

Jsou to velmi chutní měkkýši, díky kterým získá naše tělo velké množství jedinečných živin a minerálů a navíc mají i další bonusy pro naše zdraví. Velmi pomáhají při hubnutí a jsou výborné při snižování hladiny choresterolu. Užitečné jsou i pro snižování krevního tlaku. Prokazatelně zlepšují imunitní funkce a pomáhají i při hojení ran. Jsou i považovány za silné afrodiziakum. Z dalších výhod ještě zmíním zlepšení krevního oběhu a zvýšení pevnosti kostí.

Ústřice, neboli Ostrea, je mořský mlž. Vyskytují se v kuchyních a v kulturách po celém světě. Je jich samozřejmě velké množství druhů, některé i vytvářejí perly, ale většinou nejsou gastronomicky využívány. Jedlé ústřice patří k lidské stravě už více než 700 let, ale je pravděpodobné, že již dříve byly konzumovány syrové nebo vařené. Z ústřice je jedlé maso uvnitř. Lze ho připravit na mnoho způsobů, ale je možné ho konzumovat i syrové.

více informací o ústřicích: http://www.finefish.cz/ustrice-p120.htm

 

Uvedená cena je za balení (1bal. = 48ks)

Ústřice skladujte chladné místnosti, nejlépe v chladničce při teplotě 0 až 4°C, v bednách nebo v pytlích.. Při správném uskladnění vydrží čerstvě vylovené ústřice až 10 dní. Ústřice které se během skladování otevřou, okamžitě odstraňte.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"203243","name":"\u00dast\u0159ice Fine de Bretagne vel. I bal. 48 ks","price":"0","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"\u00dast\u0159ice","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=1021