Ústřice Fine de Claire vel. II (25 ks v bal)

Ústřice Fine de Claire

Cena za 1 ks vč. DPH 827,-
Cena za 1 ks bez DPH: 719,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 203205
Záruka: 24 měsíců
/ustrice-fine-de-claire-vel-ii-25-ks-v-bal-e379.htm
Popis

Ústřice Fine de Claire vel. II (25 ks v bal)

Ústřice

Ústřice typu Fine de Claire mají krémově jemné, lehce nasládlé maso vyvážené chuti. Čerstvé kvalitní ústřice stačí minimálně upravit.

Balení obsahuje rozdílný počet kusů (podle vybrané varianty). Objednáním 1 kusu se rozumí objednání jednoho balení, které je nedělitelné. Pokud balení obsahuje 25 kusů ústřic, nelze jich několik odebrat a prodat samostatně.

1ks = 1balení

Jsou to velmi chutní měkkýši, díky kterým získá naše tělo velké množství jedinečných živin a minerálů a navíc mají i další bonusy pro naše zdraví. Velmi pomáhají při hubnutí a jsou výborné při snižování hladiny choresterolu. Užitečné jsou i pro snižování krevního tlaku. Prokazatelně zlepšují imunitní funkce a pomáhají i při hojení ran. Jsou i považovány za silné afrodiziakum. Z dalších výhod ještě zmíním zlepšení krevního oběhu a zvýšení pevnosti kostí.

Ústřice, neboli Ostrea, je mořský mlž. Vyskytují se v kuchyních a v kulturách po celém světě. Je jich samozřejmě velké množství druhů, některé i vytvářejí perly, ale většinou nejsou gastronomicky využívány. Jedlé ústřice patří k lidské stravě už více než 700 let, ale je pravděpodobné, že již dříve byly konzumovány syrové nebo vařené. Z ústřice je jedlé maso uvnitř. Lze ho připravit na mnoho způsobů, ale je možné ho konzumovat i syrové.

více o ústřicích: http://www.finefish.cz/ustrice-p120.htm

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"203205","name":"\u00dast\u0159ice Fine de Claire vel. II (25 ks v bal)","price":"827","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Kor\u00fd\u0161i a m\u011bkk\u00fd\u0161i","position":0} /product-action/increment-product-view-count?productId=379