Home » 3 nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu

3 nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu

Jestliže některá znamení jsou známá svou intuicí, jiná svou zvědavostí, některá jsou známá svou nebezpečností! Zejména tři znamení zvěrokruhu mohou být nekontrolovatelná… Která to podle vás jsou?

Štír: Nelži mu!

Velkým vítězem je bez překvapení Štír! Ale pozor, nikdy není nebezpečný bezdůvodně. Tato špatná pověst však pochází z jeho krve! Pokud má Štír pocit, že člověk před ním není upřímný a lže mu, může se Štír úplně proměnit. Může se stát vzteklým, nevrlým a hlavně nezvladatelným! Pravda je pro něj zásadní a lidem, kterých si váží a kterých si cení, se nelže. Bude se proto cítit zrazen a bude reagovat podle míry své bolesti. Měli byste však vědět, že pokud Štír kvůli vám uvidí rudě, riskuje, že vás nenávratně vymaže ze svého života. A pokud se rozhodne, že se stanete jeho nepřítelem, je to ještě horší, nebude vám prokazovat žádnou laskavost a udělá vše pro to, aby se vám pomstil.

Přečtěte si také  Horoskop na 17. července 2023: Pro 12 znamení zvěrokruhu začíná nové dobrodružství!

Beran: nepřemýšlejí, jdou si za tím!

Beran si umí jít za svým! Jdou si za tím bez přemýšlení a právě v tom mohou být nebezpeční! Nejdřív bude jednat a potom přemýšlet, a často si to bude vyčítat! Má potíže ovládat své emoce, zejména když se to dotýká jeho ega a jeho blízkých. Může se rychle stát sangvinikem a je nemožné ho zastavit. Nemělo by se zapomínat, že Beran má tendenci chtít dominovat. Boj vnímá jako příležitost dokázat svou dominanci a velikost. Má také velkou upřímnost, která dokáže nejednoho zahanbit. Znáte toho člověka, který říká to, co si ostatní myslí? Beran se do toho také neváhá opřít!

Blíženci: jsou velmi dobří v herectví!

S Blížencem je velmi těžké poznat, na čem jste. Blíženci, známí svou obojakostí, umějí tento talent využít k manipulaci, když cítí potřebu dostat se z nepříjemné situace. Snadno vás zavedou tam, kam chcete, a řeknou vám, co chcete slyšet, jen aby se nemuseli ospravedlňovat nebo se dostat do konfliktu. Blíženci jsou nebezpeční díky své schopnosti manipulovat, aby dosáhli svých cílů. Jsou také nespolehliví a mohou vás rychle zklamat. Nevkládejte do Blíženců příliš velkou důvěru, jinak na to doplatíte!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.