Home » 3 znamení zvěrokruhu mohou brzy přijít o práci: do jejich životů se blíží bouře

3 znamení zvěrokruhu mohou brzy přijít o práci: do jejich životů se blíží bouře

by mohly mít potíže v práci?

Retrográdní asteroid Ceres začal 3. února a potrvá až do 22. února. Tato retrográdnost by mohla způsobit problémy v profesním životě příslušníků těchto tří znamení zvěrokruhu. Kvůli energii Ceres nebudou schopni najít potřebnou pomoc k překonání potíží, které se u nich v práci vyskytnou. Budou se cítit bezmocní před choulostivými situacemi, které budou zažívat.

Blíženci

V tomto týdnu budou Blíženci domýšliví a arogantní. Tato přemíra sebevědomí, kterou bude pociťovat, pro něj nebude výhodná. Mohlo by mu to dokonce způsobit problémy v práci. Navíc by se měl rodák tohoto znamení mít v tomto týdnu na pozoru před svými kolegy. Díky své zvídavosti a schopnosti přizpůsobit se umí Blíženec zazářit a prosadit se. V následujících dnech by však mohl přitahovat závist. Bezohlední kolegové by mu totiž mohli ukrást jeho nápady. Tito lidé by mu navíc mohli způsobit potíže, které by ho mohly stát místo v práci. Hvězdy Blížencům radí, aby se neodchylovali od reality a zůstali nohama na zemi. Důvěra by se neměla dávat snadno. Kromě toho, co tomuto vzdušnému znamení nepomáhá zůstat dlouho v zaměstnání, je také jeho duch popisovaný jako lehký. Blíženec, který je od přírody zvídavý, se zajímá o různé oblasti, ale netrápí se tím, aby se v určité oblasti ponořil do hloubky a učinil ji svým povoláním. Blíženci jsou také nedisciplinovaným znamením, které se vyhýbá rutině a odpovědnosti, aby se osvobodilo od omezení, která ho dusí.

Přečtěte si také  Horoskop na 24. května 2023: Objevte, co pro vás hvězdy připravily na tento výjimečný den!

Kozoroh

 

Kozoroh je od přírody pracovité a vážné znamení. Práce je pro ně v životě prioritou. Jejich osobní život je vždy na druhém místě. Navzdory svým silným stránkám zažijí příslušníci tohoto znamení v týdnu od 13. února vážné problémy v práci. Energie Ceres ovlivňuje jeho výkonnost, ale také vztahy s kolegy. Napětí s některými kolegy bude ve skutečnosti příčinou starostí tohoto zemského znamení v práci. Ba co víc, rodák tohoto znamení bude dlouhou dobu považovat kolegu za nepřítele a bude ho obviňovat ze všech problémů, které ho tíží. Teprve časem zjistí, že se v něm mýlil. Kozoroh je od přírody pesimistické znamení. Všude vidí zlo a snadno se zamyslí. Soustředí se pouze na své vlastní myšlenky, a proto je pro něj obtížné otevřít se druhým a komunikovat s nimi. Proto je často obviňován z chladu a lhostejnosti. Je třeba říci, že jeho temperament mu ne vždy pomáhá v podnikání. Přesto Kozorohové dokážou překonat těžkou zkoušku, která je v příštích dnech čeká, a dokonce se dostanou z problémů.

Přečtěte si také  Kosmické dešifrování: Tarotové astrologické předpovědi na 13. října 2023

Ryby

Ryby budou mít v tomto týdnu starosti v práci. Kvůli rodinným problémům a tlaku v práci se toto znamení snadno přestane soustředit na své úkoly. Mohou dokonce zanedbávat své povinnosti. Kromě toho jsou Ryby nestálé znamení, které má málokdy čistou hlavu. Jeho nedbalost během tohoto týdne by mu také mohla způsobit značné finanční ztráty. Toto vodní znamení se ocitne bezmocné tváří v tvář problémům, které se mu postaví do cesty v práci. Kromě toho jsou Ryby prchlivým znamením, které raději utíká z choulostivých situací, než aby jim čelilo. Vzhledem k tomu, že jeho osud bude v příštích dnech zpečetěn, hvězdy Rybám radí, aby se smířily se situací a uznaly chyby, kterých se v práci dopustily. To by mohlo působit v jeho prospěch, ale neměl by očekávat, že se věci vrátí do starých kolejí. Tato těžká zkouška tomuto citlivému znamení nicméně umožní, aby se poučilo, zejména proto, že Ryby jsou naivním znamením, které se může snadno obklopit lidmi se špatnými úmysly.

Přečtěte si také  Objevte své tarotové astrologické předpovědi na 02. října 2023: Optimismus, inspirace a intuice jsou v centru pozornosti!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.