Home » 3 znamení zvěrokruhu si brzy splní své sny

3 znamení zvěrokruhu si brzy splní své sny

Jaká tři znamení zvěrokruhu si brzy splní své sny?

Astrální konfigurace letošního března je příznivá pro příslušníky těchto 3 znamení zvěrokruhu. Merkur, planeta obchodu a inteligence, vstoupí 19. března do znamení Berana. Tento přechod přinese těmto znamením zvěrokruhu tolik potřebnou energii a motivaci k dalšímu kariérnímu postupu. Dne 23. března planeta Pluto poprvé od roku 2008 opustí znamení Kozoroha a přesune se do znamení Vodnáře. Tato planeta transformace přinese do života těchto znamení zvěrokruhu změny.

Býk

 

Březen je pro příslušníky tohoto znamení šťastným měsícem. Bude moci uskutečnit své sny. Kromě toho je toto znamení od přírody pragmatické a ohleduplné a vždy dokáže získat to, co chce, aniž by muselo přinášet velké oběti. To je jedna z jejich silných stránek. Hvězdy tomuto zemskému znamení radí, aby bylo odvážné, protože je nejvyšší čas, aby uspělo a dosáhlo vrcholu. Díky svému odhodlání a houževnatosti bude moci zaklepat na zapomenuté dveře a vyzkoušet nové plány, které mu tentokrát vyjdou. Novoluní v Beranu 21. března umožní Býkovi nový start v profesním životě. Bude moci pracovat na nových a vzrušujících projektech a dosáhnout profesního postupu, o který usiloval. Jak již bylo řečeno, úspěch brzy zaklepe na dveře tohoto epikurejského zástupce zvěrokruhu.

Přečtěte si také  Test de QI : Vous êtes intelligent ? Trouvez alors la valeur de chaque aliment !

Vládne mu Venuše, planeta lásky a smyslnosti, a tak bude rodák tohoto znamení schopen najít také lásku a vyjít ze svého celibátu. Tranzit Venuše tímto znamením totiž Býkovi otevře cestu k novým milenkám.

Lev

Lev je ohnivé znamení, které má mnoho předností. Tento rozený vůdce je obdařen přirozeným charismatem a velkým sebevědomím, které mu umožňují sjednotit své spolupracovníky kolem svých projektů. Díky své psychické odolnosti a optimismu se nebojí stanovovat si nové cíle a vynakládat potřebné úsilí k jejich dosažení, ať už jsou jakkoli obtížné. Jsou si vědomi svých schopností a silných stránek a vědí, že jsou schopni ze sebe vydat to nejlepší. Jak již bylo řečeno, díky svým vlastnostem bude Lev v následujících dnech schopen překonat sám sebe a uskutečnit své sny. Novoluní v Beranu znamená pro Lva nový začátek. Novoluní je časem změn a nových začátků ve vašem životě. Příslušník tohoto znamení by mohl vyzkoušet nové profesní zkušenosti, které mu umožní v práci vyniknout a hodně se prosadit.

Přečtěte si také  Denní horoskop na středu 30. listopadu 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Přízeň hvězd v tomto měsíci bude Lvu přát také v milostném životě. Venuše mu postaví do cesty osobu, která naplní jeho srdce láskou. Toto nečekané setkání umožní Lvu prožít krásný milostný příběh.

Panny

Tento měsíc je pro Panny velmi důležitý. Příslušníci tohoto znamení budou v následujících dnech klást důraz na partnerské a profesní vztahy. Hvězdy navíc Pannám radí, aby navazovaly nové kontakty, protože právě to přinese nový impuls pro jejich kariéru. Toto zemské znamení bude moci důvěřovat své intuici, aby zpečetilo ta správná partnerství, která mu pomohou v jeho profesním vzestupu.

Venuše v Býku bude Pannu v těchto dnech těšit. Tento planetární pohyb umožní příslušníkovi tohoto znamení prožít novou zkušenost, o které vždy snil: spojit užitečné s příjemným a podnikat služební cesty. Energie Býka, epikurejce zvěrokruhu, totiž Panně umožní prožít příjemné profesní zážitky díky návštěvě čtyř koutů světa. Toto zemské znamení bude moci odpočívat a užívat si drobných radostí života, aniž by zanedbávalo svou práci. A to není všechno. Planeta lásky bude k Panně štědrá a umožní jí setkání s velkou láskou.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.