Home » 4 nejhorší astrologická znamení

4 nejhorší astrologická znamení

Život není dlouhá, klidná řeka. Někdy nám může přinést milá překvapení, ale také nás může připravit na stejně ošemetná období. Navzdory různým událostem si někteří lidé umí zachovat optimismus, zatímco jiní budou vidět jen negativní stránky. Totéž platí i pro astrologická znamení. Je nepopiratelné, že ti, kteří jsou vždy pozitivní a pravidelně se jim na rtech objevuje úsměv, vypovídají o své povahové vlastnosti. Daří se jim téměř ve všem, co dělají. Ve svém životě jsou šťastnější než ti druzí, kteří se naopak umí celý den živit jen hořkostí a špatnými pocity. Je samozřejmé, že se rodáci níže jmenovaných astrologických znamení necítí vůbec znepokojeni. A z dobrého důvodu se chystáme vyzdvihnout pouze povahový rys, osobnostní a v tomto případě i „zahořklou“ stránku, některých z nich.

Býk mezi 21. dubnem a 20. květnem:

Toto první zemské znamení, jemuž vládne Venuše, je známé především svou vášní pro jídlo, tvrdohlavou stránkou, ale také svými pověstnými záchvaty vzteku. To však není vše, co znamení Býka charakterizuje. Ve skutečnosti se může zdát poněkud matoucí, že patří mezi nejzatrpklejší lidi, ale je to tak! Mohou být neústupní, žárliví nebo majetničtí. Pod tímto zdáním klidné a sebevědomé povahy, které rád ukazuje, se za jeho velkou slupkou skrývá někdo, kdo je velmi pesimistický, kdo se těžko uvolňuje, a dokonce nostalgicky vzpomíná na minulost. V jeho společnosti budete moci strávit vynikající chvíle, ale také sdílet některá choulostivější období, pokud budete ve vztahu s Býkem.

Přečtěte si také  Týdenní horoskop na 6.-12. března 2023: Příležitosti pro každé znamení zvěrokruhu ke splnění svých snů!

Rak mezi 21. červnem a 22. červencem:

Není příliš překvapivé, že se znamení Raka objevuje v tomto seznamu ve stejné kategorii. Rak, kterému vládne noční hvězda, je známý nejen tím, že je ochranitelský, ale také tím, že je nejvíce orientovaný na rodinu. Ale nejen to, je to také nejmelancholičtější znamení zvěrokruhu. Svůj čas by totiž mohl trávit oživováním vzpomínek na minulost. Samozřejmě se nespokojí se vzpomínáním jen na dobré časy. Ve skutečnosti neustále a neúnavně vzpomíná na ta nejbolestivější období. I když se uznává, že Rak umí být příjemným společníkem, dává si záležet na tom, aby tuto svou tendenci zakrýval, že někdy musí dumat, úplně sám, ve svém koutě.

Panna mezi 23. srpnem a 22. zářím:

Znamení Panny, jemuž vládne Merkur, planeta mysli, má velmi ambivalentní povahu. Toto znamení je totiž známé zejména tím, že je poháněno zájmem o perfekcionismus a je velmi úzkostlivé. Nervózní, dokonce ustarané, toto druhé zemské znamení umí být velmi kritické, kontrolované a zdrženlivé. V důsledku toho neprožívá naplno každou situaci, s níž je konfrontováno. Proto může být někdy zatrpklé. Její úzkosti jí navíc mohou bránit v životě a rozvoji. Musíte se naučit nechat jít, milá Panno!

Přečtěte si také  Horoskop pro 16. července 2023 : Vzhlédněte k nebi a objevte svou budoucnost!

Štír mezi 23. říjnem a 22. listopadem:

Není velkým překvapením, že Štír patří mezi nejzatrpklejší znamení zvěrokruhu. Toto druhé vodní znamení je totiž známé zejména svou složitou povahou. Velmi snadno se podráždí, Štíři se snadno a velmi pravidelně bouří, možná ze strachu z neúspěchu. Nezapomínejme však, že jakožto vodní znamení je nepopiratelné, že to, co tento živel charakterizuje, je zejména jeho citlivá, zranitelná stránka. V důsledku toho mohou Štíři trávit většinu času přemítáním o určité strategii nebo postupu, který by měli přijmout. Jelikož se zabývá sebedestrukcí, je zcela přirozené, že si nejraději připomíná nejtemnější vzpomínky svého života.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.