Home » 8 kreativních milostných her pro oživení valentýnského večírku

8 kreativních milostných her pro oživení valentýnského večírku

Valentýn je důležitou příležitostí ke sdílení intimních chvil s milovanou osobou. Chcete-li si zpestřit večer, neváhejte vyzkoušet některou z her, které jsme pro vás vybrali.

hra s hádankami

Můžete si vytvořit hru s hádankami a úkoly, ve které si navzájem prověříte své znalosti. Je to skvělý způsob, jak se s ním spojit a dozvědět se o něm více.

Shodná hra

Při této hře požádejte partnera, aby popsal jedno ze svých přání, a pokuste se zjistit, které z vašich přání se s ním nejlépe shoduje. To může být dobrý způsob, jak dát partnerovi najevo, že vás jeho vize budoucnosti opravdu zajímá a chcete se o ni podělit.

Hledání pokladu

Na valentýnský večer si můžete připravit zábavnou a romantickou honbu za pokladem, při které bude váš partner hledat indicie vedoucí k závěrečnému překvapení. Je to skvělý způsob, jak si zpříjemnit večer.

Přečtěte si také  Rychle objevte květináč skrytý na tomto obrázku!

Hra na „pravdu“

V této hře musíte svému partnerovi říct, co se vám na něm líbí nejvíce a co nejméně. Můžete si také navzájem říct, jak se cítíte, když dělají nebo nedělají určité věci. Je to skvělý způsob, jak si vybudovat hlubší vztah.

Hra s otázkami

Udělejte si čas na zodpovězení otázek o svém partnerovi a zjistěte, co o něm víte a co ještě nevíte! Pokládejte otázky, které ve vás obou vyvolají zajímavé myšlenky.

Milostný kvíz

Vytvořte kvíz, který prověří znalosti, které o sobě navzájem máte. Ukáže se, kdo o sobě ví víc, což bude zábava!

Barevné kolo

Jedná se o jednoduchou hru, ve které si vybíráte barvy, které představují různé emoce nebo pocity (například červená znamená vášeň, žlutá štěstí). Bude to zábava, protože každý bude pravděpodobně vidět věci jinak.

Přečtěte si také  Automatické zavlažování: jaký systém je pro vaši zahradu nejlepší?

Hra na paměť

Zkuste si vzpomenout, kdy přesně jste se s partnerem poprvé setkali, co měl na sobě apod. Tento typ cvičení může být velmi zábavný, protože může vést k zajímavým diskusím mezi milenci!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.