Home » Astrologická znamení byla seřazena od nejobludnějšího po nejméně pokrytecké.

Astrologická znamení byla seřazena od nejobludnějšího po nejméně pokrytecké.

Ať první hodí kamenem ti, kdo se nikdy vědomě nedopustili pokrytectví. Astrologie je chytrá v tom, že nám umožňuje nahlédnout na méně zářivé stránky našeho chování. Samozřejmě bez toho, abychom ji zneužívali. Jste tedy pokrytecký, nebo přímočarý tým?

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Sebastian James (@radikalniuprimnost)

1. Blíženci

Pokud se v první desítce skladeb našeho playlistu Blíženců nachází píseň „Hot n‘ Cold“ od Katy Perry, je to znamení. Jejich sklon říkat vám opak toho, co si myslí (a naopak), je dar. Na jejich obranu: myslí rychleji než kdokoli jiný a během jednoho rozhovoru už třikrát změnili svůj pohled na situaci. Zvenčí to vypadá jako pokrytectví.

2. Váhy

Pokud předstírá, že vás má ráda nebo že se zajímá o ten místní minigolfový turnaj, je to především proto, že její potřeba udržet konverzaci v klidu a příjemnou je velmi upřímná.

Přečtěte si také  Toto astrologické znamení je nejméně oblíbeným znamením zvěrokruhu!

3. Ryby

Pokud vás zajímá, co dělají ty hodné, milé Ryby tak vysoko v tomto žebříčku, zeptejte se jich na jejich schopnost skrývat tvář. Znamení ploutví je jedním z mistrů zvěrokruhu ve špatné víře, protože dokáže být objektem vlastního pokrytectví. Astrální tour de force.

4. Kozoroh

Ano, jsou upřímní. Ne, to jim nebrání v tom, aby čas od času neprojevili rozumné pokrytectví. V kolektivním či profesním zájmu nebo prostě kvůli zisku. Jejich dům v Auvergne se přece nekoupí sám.

5. Panna

Ano, někdy vás poučují a neuplatňují své vlastní rady. „Dělej, co říkám, ne co dělám“ je heslo Panen, které každému radí, aby se o sebe staral, i když to samy nedělají.

6. Rak

Aniž by byl Rak postižen akutním pokrytectvím, umí předstírat, že nepochopil nebo neslyšel, když chce. Ujišťujeme vás, Raci: prognóza zdaleka není životně důležitá.

Přečtěte si také  Horoskop na červen: Tento měsíc by Lvi mohli najít rovnováhu mezi svými aspiracemi a ambicemi!

7. Střelec

Neděláte to schválně. Ale když máte tolik názorů jako vy (a rádi se o ně dělíte s ostatními), je statisticky nemožné si čas od času neprotiřečit.

8. Vodnář

Jste upřímní sami k sobě, kromě případů, kdy máte pocit, že osoba před vámi vaše názory nepochopí. V těchto případech neváháte zahrát na strunu benevolentního pokrytectví.

9. Býk

Jste přímí, nic nemáte raději než sladit své myšlenky, slova a činy. Když však dojde na to, abyste přiznali, že jste se mýlili, někdy otočíte karty tak, že si druhý člověk myslí, že problém je v něm.

10. Lev

Šlechetnost vaší duše vás ctí, protože jste jen velmi málo pokrytecký. Jste čestní a loajální, a tak se může stát, že vám pomocná ruka dobrosrdečnému příteli také dobře poslouží. Koneckonců, proč nespojit příjemné s užitečným?

Přečtěte si také  Test osobnosti: Jste akční nebo spíše myslitel? Udělejte si tento test, abyste to zjistili.

11. Štír

Je těžké být pokrytcem, když jste obecně tak klidní a přímí, když otevřete ústa. Štíři jsou jistě zběhlí v ostrých replikách, ale jakkoli může být tato upřímnost nepříjemná, alespoň jsou všechno, jen ne pokrytečtí.

12. Beran

Nemožné, aby rodilí berani něco skrývali, takže pokrytectví? To si nemyslíte. Pokud se jim letos podaří utajit váš vánoční dárek nebo neurážet strýce u stolu, bude to skvělé.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.