Home » Astrologie: tato znamení zažijí strašlivé otřesy

Astrologie: tato znamení zažijí strašlivé otřesy

Otřesy jsou součástí neměnného koloběhu života. Existuje mnoho věcí, které nemůžeme ovlivnit a které mohou zcela změnit běh našeho života. Je samozřejmě součástí toho, co se rozhodneme udělat s překážkami, které nám stojí v cestě. Pokud se rozhodneme přijímat změny s pozitivnějším přístupem, mohou být i těžké chvíle bohaté na poučení. Často jsme velmi zaseknutí ve své komfortní zóně. Vystoupit z ní je děsivé. Někdy však může být nezbytné, pokud chceme najít nové způsoby řešení určitých situací. Chcete-li se vymanit z negativního kruhu, musíte se odvážit neznámého. V příštích dnech bude možná třeba uvést do praxe tři znamení. Převratné události ohlašují astrální konfigurace. Určité pohyby vytvoří rušivé energie, které budou muset moudře zvládnout.

 

Otřesy ve všech oblastech

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Uzdrav Telo (@uzdrav_telo)

 

Přečtěte si také  Vizuální výzva: Dokončete spotovou rozdílovou hru za méně než 30 sekund a najděte všech 12 rozdílů!

Blížence čekají otřesy v jejich profesní sféře. Příslušníci tohoto znamení se pustí do celkové přestavby této části svého života. Rok 2023 by pro ně měl být v této oblasti velmi pozitivní. Přesto se to neobejde bez několika hrbolů na cestě. Několik příštích týdnů by mohlo Blížence dotlačit k tomu, aby v sobě chovali docela silné misantropické pocity. Lehkovážný přístup některých kolegů či pracovních partnerů, nebo dokonce určitá forma zrady z jejich strany, bude pro Blížence skutečnou ranou do zad. Mohou se dokonce dočkat toho, že některé jejich nápady převezmou jiní, kteří se budou snažit získat jejich slávu. Profesní otřesy se pravděpodobně dotknou i Panen. Toto znamení, které je obvykle známé svou bezchybnou organizací, může v nadcházejících dnech vykazovat známky slabosti. Pro tyto perfekcionisty to bude bolestivá výzva.

Přečtěte si také  Jak úspěšně nakupovat na Černý pátek? 3 tipy, jak se vyhnout chybám

 

Otřesy budou o to intenzivnější, že Panny si často myslí, že jejich přístup je neomylný. Budou muset vyhledat pomoc a především uznat, že ji potřebují, pokud chtějí pokročit. Její pýcha bude muset jít stranou, aby se neocitla v ještě větší izolaci. Zrozenci v Rybách budou blízko finančnímu zadušení. Žít ve svých snech a představách není problém, pokud se postaví čelem k určitým konkrétním imperativům. Poté, co se Ryby nechaly unášet proudem, se nyní ocitnou v neklidných vodách. Aby toho nebylo málo, v práci je čeká krize motivace. Na této konfiguraci není nic pozitivního. Pravděpodobně nastane čas najít novou rovnováhu, zachovat si jedinečný snový charakter, který činí Ryby tak okouzlujícími, ale udržet si ploutev na suchu!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.