Home » Čínská astrologie: Objevte 3 nejdůležitější znamení od 20. do 26. listopadu 2023 pod vlivem Vodního draka, Dřevěného tygra a Zemního králíka.

Čínská astrologie: Objevte 3 nejdůležitější znamení od 20. do 26. listopadu 2023 pod vlivem Vodního draka, Dřevěného tygra a Zemního králíka.

Milí přátelé a věrní stoupenci čínské astrologie, dnes se opět podíváme na nebeské vibrace, které budou provázet náš týden od 20. do 26. listopadu 2023 . Prostřednictvím prastaré moudrosti obsažené v hexagramu I-ťing, který je skutečným zrcadlem univerzálních zákonů, prozkoumáme vlivy, které budou v následujících dnech utvářet naše osudy. Tento týden hexagram odhaluje průchod mocného energetického proudu, který bude hrát důležitou roli v našem štěstí. Vliv Vodního draka, symbolu moudrosti a poznání, bude v tomto období obzvláště silný a v každém z nás probudí touhu po učení a objevování. Přítomnost Dřevěného tygra zároveň naznačuje období akce a pohybu, zatímco Zemní králík s sebou přináší uklidňující a stabilizující energii. V tomto kontextu rovnováhy mezi akcí, poznáním a stabilitou budou mít tři znamení šanci prožít výjimečný týden. Tyto vesmírné vibrace budou působit v jejich prospěch, díky čemuž se odvaha, vytrvalost a moudrost stanou jejich nejcennějšími spojenci při dosahování úspěchů v jejich snažení. Chcete-li zjistit, zda patříte mezi tato tři privilegovaná znamení, zvu vás k pozornému poslechu naší astrologické předpovědi.

Přečtěte si také  Hrozný konec srpna pro tato 3 znamení: co se stane?

Pamatujte, milí přátelé, že tyto předpovědi jsou vodítkem, které nám pomáhá proplouvat životem s větší moudrostí a jasností, ale podstata našeho štěstí vždy spočívá v nás samotných, v naší schopnosti chopit se příležitosti, poučit se ze svých zkušeností a pěstovat své vlastní štěstí. Kéž vám tento týden přinese světlo a odvahu, které potřebujete k tomu, abyste šli po své cestě autenticky a s důvěrou.

Drak (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

V souladu s energií Vodního draka budou mít lidé narození ve znamení Draka týden ve znamení hledání poznání . Zjistíte, že vás přitahují nové myšlenky a koncepty, a rozšíříte si tak své intelektuální obzory. V práci vás vaše zvídavá mysl může vést k objevování nových tvůrčích řešení. V lásce vaši otevřenost ocení partner, kterého se může dotknout váš zájem o jeho vášně a koníčky.

Tygr (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Pod vlivem dřevěného Tygra bude tento týden pro rodilé Tygry ve znamení akce . Možná budete čelit výzvám, ale budete mít neochvějnou odvahu je s přehledem překonat. Ideální týden pro zahájení projektů nebo vypracování ambiciózních plánů.

Přečtěte si také  Objevte tři čínská znamení, která jsou příznivě nakloněna vesmíru od 13. do 19. listopadu 2023: Hada, Kohouta a Krysu zalévá světlo jasnosti!

Zajíc (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Neseni energií zemského Králíka zažijí ti, kdo se narodili ve znamení Králíka, týden hlubokého klidu. Využijte čas k načerpání nových sil. V milostném životě si budete moci vychutnat chvíle intimity a sdílení s partnerem, což podpoří větší pocit sounáležitosti. V práci bude obzvláště ceněn váš klidný a vyrovnaný přístup.

Obsah

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.