Home » Denní horoskop na čtvrtek 1. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Denní horoskop na čtvrtek 1. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Láska, práce, zdraví, finance… Přečtěte si denní horoskop a zjistěte, co pro vás první prosincový den chystá!

Beran

Beran by se neměl přiznávat k něčemu, co neudělal, aby ukončil hádku, protože riskuje, že bude vždy obětním beránkem. V práci bude jejich úsilí odměněno.

Taurus

Tento čtvrtek se po práci vydejte na krátkou procházku, abyste načerpali nové síly. Váš pracovní den bude pravděpodobně náročný a hektický. Pokud jde o váš soukromý život, nevzdávejte se sebe ani svých plánů na někoho jiného.

Gemini

Blíženci dnes plánují překvapení pro svého partnera. Jejich druhá polovička bude nadšená. V práci se zúčastníte konference nebo školení, které posílí vaše dovednosti.

Rakovina

Práce bude vyžadovat velkou kreativitu při řešení úkolů dne. Rak by se měl mít před dnešními lidmi na pozoru, protože někteří jsou prolhaní.

Přečtěte si také  20. listopadu 2023 - Kosmický tanec lásky: dopad na astrologická znamení a předpovědi příležitostí a výzev

Leo

Dnes nebudete mít dobrou náladu. Zvláště když vám pracovní povinnosti přidají do dne další dávku stresu. Na straně lásky zjistíte, že jste dali příliš mnoho, aniž byste za to něco dostali.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Poznání světa (@poznanisveta)

Panna

V práci se nesnažte věci uspěchat. Spěch může vašim plánům uškodit. Pokud jde o váš soukromý život, užijte si tento den plný krásných událostí.

Váhy

Chcete-li vyřešit dnešní dilema, musíte důvěřovat své intuici. V práci neváhejte požádat kolegy o pomoc.

Štír

Štíři by se dnes měli v práci otevřít ostatním. Pokud jde o lásku, buďte sami sebou, abyste přitáhli pozornost svého chtíče.

Střelec

Musíte přestat předstírat, že jste někdo jiný, abyste lidi nezklamali. Nebojte se ukázat, kdo skutečně jste. V práci se vyhýbejte konfliktům. Střelci budou muset v těchto chladných dnech pečovat o svou pokožku.

Přečtěte si také  Vizuální výzva: 60 sekund na nalezení 12 rozdílů v tomto obrázku kempu!

Kozoroh

Od chvíle, kdy se probudíte, se budete cítit vyčerpaní. Bohužel vás zavalí i úkoly v práci a nebude vám mít kdo pomoci. Pokud jde o lásku, dejte pozor, abyste nenarazili na osobu, kterou jste týrali, jinak si způsobíte spoustu nepříjemností.

Vodnář

Začátek měsíce se vám vydaří, ať už v práci, nebo v soukromém životě. Navzdory chybám vám vaši blízcí odpustí.

Ryby

Je možné, že se tento měsíc dopustíte nějakého faux pas. Přiznejte svou chybu a omluvte se. V práci na vás čekají nové výzvy. Důvěřujte své inteligenci a dovednostem, že je bez problémů splníte.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.