Home » Denní horoskop na pátek 09. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Denní horoskop na pátek 09. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Láska, práce, zdraví, společenský život… objevte aspekty svého soukromého a profesního života v pátek 09.12.2022!

Beran

Berani by tento pátek neměli zapomínat, že mají své blízké, kteří je podporují. Pokud máte pocit, že se trochu ztrácíte, obraťte se na své blízké a rodinu. V práci udržujte pomalé tempo, abyste nic nepokazili.

Taurus

Pro zrozence Býka je předpověď na dobrý den. V práci se budou rozhodovat odvážněji. V osobním životě budete opět povzbuzováni k účasti na humanitárních a charitativních aktivitách.

Gemini

Dnes o vás bude dobře postaráno. Přátelé a rodina vám budou stát po boku. V práci vám výsledky vašeho úsilí budou i nadále přinášet velké uspokojení. Blíženci budou v dobré kondici a jejich dny budou naplněny dobrými věcmi.

Rakovina

Konečně si budete jisti city někoho, kdo je vašemu srdci velmi blízký. V profesním životě je čas zamyslet se nad svou kariérou. Zacvičte si a zároveň zvládněte svůj denní program!

Přečtěte si také  Jaké práce mohu na zahradě provádět v červnu?

Leo

Lvi budou potřebovat odpočívat, přestože si musí dobře naplánovat svůj každodenní život. Dnes myslete na to, že na všechno nemusíte být sami, zejména na rodinné záležitosti. Zejména proto, že budete muset řešit drobné konflikty a nedorozumění v práci.

Panna

V podnikání se Panny budou muset dobře soustředit, aby dosáhly svých cílů. V soukromém životě vám hvězdy radí, abyste se o sebe starali a pro jednou se o všechno nestarali.

Váhy

Zamilovaný partner vám dnes dá pocit výjimečnosti a lásky. V práci byste však měli být opatrní, protože se můžete neúmyslně dopustit chyby.

Štír

Najděte si odvahu prezentovat svůj nápad nadřízeným, protože by vám to mohlo přinést úspěch. V soukromém životě se chovejte k blízkým lidem diplomaticky, abyste je neurazili.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Poznání světa (@poznanisveta)

Střelec

V obchodě používejte diplomacii, abyste získali, co chcete. Buďte klidní a opatrní ve slovech. V osobním životě budete dnes více sobečtí.

Přečtěte si také  Horoskop pro 24. února 2023: Blíženci budou mít neuvěřitelně pozitivní den!

Kozoroh

Kozorozi uvidí, že důsledky jejich minulých činů pomalu ničí to, co dlouho budovali. Váš nadřízený z vašich potíží se soustředěním usoudí, že nejste schopni efektivně pracovat.

Vodnář

Vaše zvědavost dnes bude lepší, což vám usnadní seznamování s novými lidmi. V práci buďte spravedliví a vždy se odvděčte těm, kteří vám pomáhají.

Ryby

Lidé narozeni v Rybách se budou cítit vyčerpaní. Důležité úkoly byste však neměli odkládat na poslední chvíli. Měli byste se také zaměřit na naléhavé rodinné záležitosti.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.