Home » Denní horoskop na Silvestra: Váhy dostanou skvělou zprávu, Štíři ještě zvládnou skvělou práci.

Denní horoskop na Silvestra: Váhy dostanou skvělou zprávu, Štíři ještě zvládnou skvělou práci.

Nenechte si ujít astrologické předpovědi na 31. prosince 2022 a zjistěte, jak bude probíhat váš poslední den v roce.

Beran

Dnes se nesnažte překonávat své limity. Nyní začněte s bilancováním uplynulého roku. Zhodnoťte, co jste udělali dobře a co naopak ne, abyste do nového roku vykročili správnou nohou.

Taurus

V lásce je tento poslední den roku příznivý pro vaše vyznání. Dnes se můžete vyznat ze svých pocitů, hvězdy se na vás usmívají! Jen to nedělejte pod vlivem alkoholu.

Gemini

Teď, když je to nejhorší za vámi, se můžete jen zlepšovat. Ukončete tedy tento rok s velkým úspěchem a buďte připraveni udělat to nejlepší, co je ve vašich silách. Také Vás dnes velmi potěší něčí úspěch.

Přečtěte si také  Týdenní horoskop na 05. až 11. června 2023: Týden plný možností pro každé znamení zvěrokruhu!

Rakovina

Vydejte se dnes na poslední procházku roku 2022 a uspořádejte s rodinou skromnou oslavu, abyste tento rok zakončili na vysoké úrovni. Udělejte si také roční přehled, abyste se mohli dobře posunout vpřed. Nezanedbávejte své zdraví!

Leo

Pro Lvy se naskýtá nová příležitost. V lásce se také usmíříte se svým partnerem. Na Silvestra připravte rodinný program.

Panna

Musíte se smířit s tím, že váš čas není nekonečný. Neklaďte na sebe zbytečné a přehnané nároky. Také je čas na změnu, přestaňte pomlouvat.

Váhy

Poslední den v roce se zrozenci ve znamení Vah dočkají dobrých zpráv. Vždy myslete pozitivně a užívejte si tento den, vše, co jste si přáli, vám bude dáno.

Štír

Vyberte si, komu se svěříte! V práci opět dosáhnete velkého úspěchu. Zasloužíte si to užít a pogratulovat si.

Přečtěte si také  Květy těchto rostlin dominují zahradě v únoru. Sněženky nejsou jedinými hvězdami!

Střelec

Ve vašem životě nastanou změny. Buďte vděční za vše, co máte, a za vše, co vám tento rok přinesl.

Kozoroh

Nezapomeňte si na Nový rok naplánovat výlety. Naplánujte si návštěvu svých blízkých. Pokud se něco pokazí, nezabývejte se tím, protože den ještě neskončil a čeká vás dokonalý večer.

Vodnář

Nevymýšlejte si plány, abyste se vyhnuli trávení času se svými blízkými. Naopak, když strávíte Silvestra v rodinném kruhu, budete se cítit dobře. Čekají vás skvělé zprávy.

Ryby

Dnes otočte list za smutnými událostmi, které se staly. Už nemáte důvod se jimi zabývat nebo plakat, protože nemůžete nic změnit. Pamatujte, že míchání alkoholu není zdraví prospěšné!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.