Home » Denní horoskop na sobotu 03. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Denní horoskop na sobotu 03. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Chcete vědět, co se vám dnes stane? Zajímá vás, jak bude den probíhat? Přečtěte si dnešní horoskop na sobotu 03. prosince 2022 a zjistěte to.

Beran

Berani mohou tuto sobotu využít k pozvání milované osoby na rande. Tento večer slibuje mnoho a vy se poprvé zamilujete. S vaším zdravím je vše v pořádku.

Taurus

Hvězdy vám radí, abyste se uvolnili a nenutili osud, abyste se vydali na lov své druhé polovičky. Láska se objeví, když to nejméně čekáte. Buďte trpěliví. Pokud chtějí Taureané zhubnout, musí své fyzické aktivity spojit s vhodnou stravou.

Gemini

Blíženci se na tento den budou těšit, protože romantický večer, který si naplánovali, bude vynikající. Dnes budete plní energie a vitality.

Rakovina

Pokud chcete zapůsobit na někoho, na kom vám záleží, musíte být sami sebou. Raci si budou muset tuto sobotu dávat pozor na to, co jedí, protože jejich trávicí systém se dnes zdá být velmi citlivý. Dávejte přednost čerstvým pokrmům připravovaným v páře před smaženými.

Přečtěte si také  Horoskop pro 11. června 2023 : Blíženci budou obdařeni dobrou energií a velmi pozitivním klidem!

Leo

Dnes převládne panovačná povaha Lva. Musíte se však uklidnit, protože tato osobnost odrazuje lidi, a to i ty nejbližší. Pokud jde o vaše zdraví, budete přepracovaní a bez energie. Odpočiňte si.

Panna

Po zdravotní stránce bude pro Panny vše bezvadné. Díky vaší pozitivní energii a vlivu vašeho vnitřního klidu se tento den stane dnem krásných věcí. Večer, který strávíte se svým partnerem, navíc slibuje, že bude romantický.

Váhy

Váhy se tuto sobotu dozvědí, že je lepší zůstat sám než s nesprávnou osobou. Nemusíte být s někým, abyste byli šťastní. Nezapomeňte, že fyzické aktivity a cvičení můžete provádět doma.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Magazín (@portalwomansk)

Štír

Nebuďte příliš konzervativní! Trochu se uvolněte a ukažte svou pravou tvář, aby vztah, ve který doufáte, fungoval. Pokud chcete zhubnout, začněte dnes s malými výzvami.

Přečtěte si také  Test osobnosti: máte vysokou úroveň emoční inteligence? Vyberte si jeden z obrázků a zjistěte to

Střelec

Střelci budou dnes velmi citliví. To se může vymstít, proto buďte opatrní! Po profesní stránce se konečně s jistotou dozvíte, že vás kolega nemá rád.

Kozoroh

Kozorozi dnes budou muset převzít a nést následky svých minulých činů. Už ráno nebudete mít dobrou náladu, tento den bude pravděpodobně dlouhý!

Vodnář

Dnes potkáte někoho výjimečného. Aby se tak stalo, musíte se trochu více otevřít a nevyhýbat se novým známostem. Pokud jde o vaše zdraví, budete plní energie a nemusíte se ničeho obávat.

Ryby

Ryby prožijí příjemný večer s přáteli. Můžete tak zavzpomínat na staré dobré časy a naplánovat společný výlet. Možná se cítíte trochu unavení, tak si nezapomeňte vyhradit čas na odpočinek.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.