Home » Denní horoskop pro čtvrtek 22. prosince 2022: Býk má před sebou krásný pracovní den, Blížence zasáhne vánoční shon.

Denní horoskop pro čtvrtek 22. prosince 2022: Býk má před sebou krásný pracovní den, Blížence zasáhne vánoční shon.

Láska, práce, zdraví, peníze… co vás čeká ve čtvrtek 22. prosince 2022?

Beran

Co se týče lásky, máte trochu problém všechno zvládnout. Hvězdy vám radí, abyste si s partnerem otevřeně promluvili, protože klíčem k řešení vašeho problému je dobrá komunikace. Zjistíte, že každý má svůj vlastní pohled na věc.

Taurus

Zrozenci Býka budou mít dnes dobrý den. Je však možné, že vám někdo zoufale chybí. Pokud nechcete být v depresi, zakončete den tím, že se budete léčit. Proč si neobjednat jídlo ve své oblíbené restauraci?

Gemini

Snažíte se vše zvládnout a je možné, že vše, co jste plánovali dokončit před Štědrým dnem, bude hotové až v den samotný. Vaše rodiny to nemusí považovat za dobrou věc, ale zkuste jim to vysvětlit.

Rakovina

Raci by neměli nic vynucovat, zejména v lásce. Vězte, že to, co má být, dříve nebo později bude, ale bude to ve správný čas. Pokud se něco neděje, pravděpodobně to není nic pro vás!

Přečtěte si také  Test osobnosti: to, co vidíte jako první, odhalí skrytou stránku vaší povahy!

Leo

Zejména v tomto ročním období musíte věnovat mnohem větší pozornost svému jídelníčku. Pokud budete neopatrní, můžete mít na konci roku zdravotní problémy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DušeSvit (@dusesvit)

Panna

Dnes vás hvězdy žádají, abyste odpověděli na otázku: „Jaký by byl váš život bez partnera?“. Až dostanete odpověď, otevřete si oči a uvidíte, jak se k němu chováte. Vyhněte se hádkám, abyste se vyhnuli komplikacím ve vašem vztahu.

Váhy

Dnes byste se neměli bát vyjádřit své myšlenky. Pokud budete mlčet, je možné, že zažijete situace, které překročí vaše morální hranice.

Štír

Štíři se budou muset naučit být vstřícnější k ostatním a empatičtější. Chcete-li si udržet dobré vztahy s lidmi kolem sebe, pracujte na sobě, zejména na svém chování.

Střelec

Volno a odpočinek nemusí vždy znamenat, že musíte zůstat doma. Přemýšlejte o stěhování!

Přečtěte si také  Toto astrologické znamení je nejméně oblíbeným znamením zvěrokruhu!

Kozoroh

Je načase změnit své chování k blízkým lidem, jinak riskujete, že se od vás nadobro vzdálí. Nemohou vystát, jak jim vyčítáte a pronásledujete je kvůli maličkostem.

Vodnář

Vodnáři se dočkají mnoha pozitivních a prospěšných změn ve svém životě. Některá přání se dokonce splní.

Ryby

Ryby vědí, že nic není náhoda. Proto musíte přestat ve všem vidět negativa.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.