Home » Denní horoskop pro pondělí 26. prosince 2022: Panny utíkají před pravdou, Kozorohům pomůže nový kolega.

Denní horoskop pro pondělí 26. prosince 2022: Panny utíkají před pravdou, Kozorohům pomůže nový kolega.

Vstupujeme do posledního prosincového týdne a do posledního týdne letošního roku. Chcete-li zjistit, jak tento rok skončí, přečtěte si, co říkají hvězdy. Přečtěte si horoskop na pondělí 26. prosince 2022.

Beran

Odložení práce na nový rok je správné. Zasloužíš si pár dní volna. V roce 2023 vás toho čeká hodně.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Astrohled (@astrohled)

Taurus

Dnes budete mít náladu na navazování přátelství. Znovu se spojte s těmi, se kterými jste na chvíli ztratili kontakt. Vydejte se na procházku. Váš den se rýsuje jako velmi příjemný.

Gemini

Je čas myslet na své zdraví a začít se hýbat. Uvolněte se, abyste své tělo příliš nezatěžovali.

Rakovina

Pokud to počasí dovolí, vezměte děti na procházku nebo na výlet, aby se trochu hýbaly. Můžete tak strávit vzrušující večer o samotě se svým partnerem.

Přečtěte si také  Horoskop pro 20. dubna 2023: Blížencům se doporučuje, aby se soustředili na své cíle a sny!

Leo

Tento den je vhodný pro stanovení cílů pro nový rok. Odložte sladké sny a pohádky do postele. Nepomohou vám dosáhnout vašich snů. Místo toho buďte produktivní a vaše úsilí bude odměněno.

Panna

Budete utíkat před něčím, co vaše mysl horlivě vyvrací, ale čeho jste si dokonale vědomi. Nemá smysl si nic nalhávat. Odvažte se chytit býka za rohy. Máte k tomu odvahu.

Váhy

Dnes buďte opatrní. Někdo se vás pokusí podvést a zneužít vaší laskavosti. Pokud ještě nemáte za sebou svůj díl rodinných návštěv, buďte trpěliví a laskaví.

Štír

Proč si nechávat věci, které vám už neslouží a patří minulosti? Možná je čas otočit list a využít příležitostí nového roku.

Střelec

Zaměřte se na své vztahy. V poslední době na ně nemáte čas. Je čas to změnit. Nechte se unést novými podněty, společnými aktivitami nebo milostnými hrami.

Přečtěte si také  Tato 4 astrologická znamení jsou největšími perfekcionisty ze všech! Zjistěte, zda patříte mezi ně.

Kozoroh

Kolega s dobrým úmyslem by vás mohl zbavit některých pracovních povinností. Využijte toho k péči o svůj osobní život.

Vodnář

S vánočními návštěvami jste skončili. Nyní je čas postavit se opět na nohy, zejména pokud jste neměli několik dní volna. Přesto se do ničeho nehrňte a nespěchejte. Jděte svým vlastním tempem a využijte příležitost dohnat, co jste v práci udělali.

Ryby

Odvažte se být dnes upřímní. Vánoční svátky vám otevřely oči pro některé skutečnosti. Je čas jít dál a případně ukončit vztahy, které nefungují.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.