Home » Denní horoskop pro sobotu, 24. prosince 2022: Vodnáři najdou zasloužený pocit pohody, Panny budou hledat ztracený dar.

Denní horoskop pro sobotu, 24. prosince 2022: Vodnáři najdou zasloužený pocit pohody, Panny budou hledat ztracený dar.

Vždy je dobré mít náskok před událostmi, které mohou nastat. Proto vám doporučujeme projít si horoskop na sobotu 24. prosince 2022. Přečtěte si těchto několik řádků, abyste se připravili a vyhnuli se nepříjemným překvapením.

Beran

Den pro vás proběhne v atmosféře klidu a pohody. Hádky a spory mezi vámi a vaším partnerem nechte stranou. Vychutnejte si přítomný okamžik a přítomnost druhého.

Taurus

Uděláte dobře, když dnes nebudete odpovídat na obchodní hovory. Někdo vás zaváže k provedení úkolu. Nezapomeňte, že máte také právo na odpočinek.

Gemini

Hádat se s někým vám dnes nepomůže. Během dne vás také navštíví mnoho návštěvníků. Zkuste se tedy trochu uklidnit a být alespoň trochu užiteční.

Rakovina

Dnešní den je ideální příležitostí, jak si doma navodit příjemnou náladu. Rozsviťte si ozdoby a napijte se horké čokolády. Je skutečně čas si dopřát.

Přečtěte si také  Horoskop pro 27. března 2023: Blíženci, dnes hledáte trochu dobrodružství a novinek!

Leo

Nyní máte dostatek času, abyste se svým partnerem zhlédli seriál, na který jste čekali. Užijte si tyto romantické chvíle se svou láskou.

Panna

Dnes budete těžko hledat dárek určený pro svou milovanou osobu, protože jste ho příliš dobře odložili. Buďte ve střehu a prohledávejte každý kout, protože ho najdete na nečekaném místě.

Váhy

O letošních Vánocích si připravte chutná jídla. Nezapomeňte na sušenky, sendviče a sladkosti.

Štír

Nebylo by moudré mluvit o někom za jeho zády. Následky by pro vás mohly být katastrofální. Mluvte raději o jiných věcech a za každou cenu se vyhněte pomluvám.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DušeSvit (@dusesvit)

Střelec

V příštích dnech budete procházet těžkým obdobím. Příčinou tohoto utrpení jsou pravděpodobně vaši nejbližší. Vězte, že tato situace je pouze dočasná.

Přečtěte si také  Naplánujte si svátek Všech svatých: několik nápadů na výlety

Kozoroh

Raději věnujte pozornost svému jídelníčku. Hvězdičky naznačují, že byste měli jíst zdravěji. Měli byste také chodit s rodinou na procházky, abyste se věnovali fyzické aktivitě.

Vodnář

Je čas, abyste si užili opravdovou vánoční pohodu. Opravdu si to zasloužíte, protože jste se nikdy nevzdali svých snů. Pečujte o sebe.

Ryby

Není třeba litovat lidí, kteří odešli dávno před vámi. Nejdůležitější je uvědomit si, jaké máte štěstí. Máte vše, co potřebujete.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.