Home » Denní horoskop pro středu 21. prosince 2022: Panny budou hledat dárky, Kozorozi mají problémy.

Denní horoskop pro středu 21. prosince 2022: Panny budou hledat dárky, Kozorozi mají problémy.

Přečtěte si denní horoskop na středu 21. prosince 2022!

Beran

Nenechte se zahltit starostmi. Nezapomeňte také více odpočívat a nechat věcem volný průběh. Berani by si dnes měli udělat prostor pro vděčnost a radovat se z maličkostí.

Taurus

Taurici se budou muset hodně snažit, aby v práci nedělali zbytečné chyby, protože budou mít spoustu povinností, které musí splnit.

Gemini

Pravděpodobně řeknete něco, co se vašemu partnerovi nebude líbit. Je dokonce možné, že se budete hádat až do Vánoc. V práci si dávejte pozor na to, abyste plnili své úkoly podle plánu.

Rakovina

Někdo z vaší minulosti se znovu objeví a bude dnes hrát důležitou roli. Možná objevíte skutečnosti, které vám byly v minulosti skryty.

Leo

Někdo z vašich blízkých vás požádá, abyste se starali o svůj vzhled a postavu. Měli byste také myslet na to, abyste se během svátků nenechali ovládnout obžerstvím.

Přečtěte si také  Horoskop na 22. ledna 2023: Jaké změny čekají 12 znamení zvěrokruhu?

Panna

Pokud jste ještě nenašli žádný vánoční dárek, proč si nezasurfovat na internetu? Pro dnešek nenakupujte v přeplněných obchodech, jinak se váš partner naštve.

Váhy

V lásce buďte upřímní a nevyhýbejte se vypjatým nebo nepříjemným rozhovorům. Tímto způsobem se váš vztah může jen posílit. Jakmile nakoupíte všechny vánoční dárky, můžete si konečně odpočinout.

Štír

Drž jazyk za zuby, abys udržel tajemství, které ti dnes někdo blízký svěří.

Střelec

V práci budete mít příležitost dokázat, že máte potenciál a zasloužíte si povýšení v příštím roce. Střelci se také budou muset naučit vidět to dobré v neobvyklých situacích.

Kozoroh

Pokud se vám podaří zůstat nohama na zemi a přistupovat k věcem co nejlépe, můžete se vyhnout okamžiku, který byste si přáli, aby nikdy nenastal.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Astrohled (@astrohled)

Vodnář

Bude to těžký den a budete se cítit přetížení, protože jste dosáhli daleko za své hranice. Pečujte o své zdraví, protože nemáte čas zpomalit. Odpovědnost, která na vás leží, vám nedovoluje si stěžovat.

Přečtěte si také  IQ test: Kdo dostane svůj čaj jako první? Na odpověď máte pouze 20 sekund

Ryby

Přestaňte myslet na nejhorší a negativní věci, zejména pokud jde o vašeho partnera. Důvěřujte vesmíru, že napraví všechny vztahy kolem vás.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.