Home » Denní horoskopy na nový rok 2023: Berani se zřeknou falešných přátel, Lvi mají příležitost přijmout novou výzvu.

Denní horoskopy na nový rok 2023: Berani se zřeknou falešných přátel, Lvi mají příležitost přijmout novou výzvu.

Zjistěte, co pro vás hvězdy připravily na neděli 1. ledna 2023! Kdo je připraven začít nový rok dokonale a kdo ještě čeho lituje? To a mnohem více se dozvíte v našem pravidelném denním horoskopu.

Beran

Naslouchejte své intuici a zjistěte, kdo jsou skuteční přátelé a kdo ne. Dávejte si pozor na falešné přátele, protože někteří chtějí v životě jen váš neúspěch.

Taurus

Chcete-li odvrátit smůlu, zvolte jako novoroční pokrm tradiční jídla.

Gemini

Blíženci mohou využít sílu tohoto nového roku k tomu, aby si přitáhli pouze ty lidi, kteří jsou v jejich životě skutečně důležití. Je pak možné, že se seznámíte s novými lidmi.

Rakovina

Raci budou muset přemýšlet o tom, co skutečně chtějí, protože vesmír jim to umožní. Nenechte náhodu, aby za vás vybrala váš osud.

Přečtěte si také  IQ test: supermetodický člověk by dokázal odhalit 10 rozdílů za pouhých 30 sekund!

Leo

Novou výzvu, která se vám nabízí, budete moci přijmout pouze tehdy, když si opravdu odpočinete. Opravdu se musíte starat o své tělo, protože už vám vysílá znamení!

Panna

Panny se dnes nebudou bavit. A neměli byste pít ani alkohol. Než začnete znovu, musíte si opravdu odpočinout. Ty, kteří na Nový rok pracují, čeká náročný úkol, který vyžaduje plné nasazení.

Váhy

V oblasti lásky se dnes vyhněte konfliktům s partnerem. Na začátku roku byste již neměli propadat lítosti, ale dívat se do budoucnosti. Některé věci nemůžete změnit.

Štír

Zrozenci Štíra by dnes neměli zbytečně utrácet a vyhnout se jakýmkoli online objednávkám. Důvodem je, že se mohou potýkat s finančními problémy.

Střelec

Upřímně popřejte svým blízkým krásný rok. Vesmír vám mnohonásobně oplatí to, co upřímně přejete druhým.

Přečtěte si také  Horoskop na 16. června 2023: Astrologická zjevení pro každé znamení zvěrokruhu!

Kozoroh

Tento nový rok je předzvěstí nových dobrodružství a nových začátků. Svých přání a nadějí na úspěch můžete dosáhnout, pokud v ně věříte a vytrváte.

Vodnář

Na začátku nového roku máte na dosah nové energie a nové příležitosti. Zkuste se zamyslet nad tím, čeho můžete dosáhnout již nyní, máte mnoho možností.

Ryby

Na začátku roku si uvědomte, že máte moc změnit to, co vás stresuje. Buďte aktivní a překonávejte své limity. Od této chvíle se toho také hodně naučíte.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.