Home » Do které konvice se vejde nejvíce čaje? Pouze ti nejchytřejší zvládli vizuální úkol za 4 sekundy.

Do které konvice se vejde nejvíce čaje? Pouze ti nejchytřejší zvládli vizuální úkol za 4 sekundy.

Vyzkoušejte si své schopnosti s touto ohromující vizuální výzvou, která je považována za jednu z nejsložitějších výzev na internetu. 98 % uživatelů ji nedokáže vyřešit ve stanoveném čase.

Tentokrát musíte za 4 sekundy určit konvičku s největším množstvím čaje. Pokud tedy chcete dosáhnout cíle, musíte být velmi soustředění. Zvládnete to?

Pokud jste na tuto vizuální výzvu připraveni, nečekejte déle. Zde je ilustrace, kterou budete muset vyřešit v rekordním čase.

Zjistěte, do které konvice se vejde nejvíce čaje.

Pokud jste došli až sem, nepodařilo se vám najít správné řešení této vizuální výzvy pro EXPERTY, ale nenechte se odradit, správné řešení vám poskytneme.

Řešení: První konvice udrží nejvíce čaje, protože její výlevka je nahoře, a ne dole jako u druhé konvice, která má tendenci se rozlévat.

 

Přečtěte si také  Vizuální test: Najdi tužku na obrázku mrkve a králíků!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.