Home » Hádanka: Pokud jste dobří v matematice, najděte podobnou odpověď na tuto rovnici 14:44:8!

Hádanka: Pokud jste dobří v matematice, najděte podobnou odpověď na tuto rovnici 14:44:8!

Matematické hádanky jsou skvělým způsobem, jak trénovat mozek při řešení složitých problémů a rozvíjet své početní dovednosti.

Některé z těchto hádanek se mohou zdát na první pohled jednoduché, ale ve skutečnosti vyžadují určité přemýšlení a metodický přístup, abyste dospěli ke správnému řešení. *

Mimochodem, mnoho lidí v tomto testu neuspělo. Budete patřit mezi ně?

Jak tuto hádanku vyřešíte?

Jak je znázorněno na obrázku níže, vaším úkolem je najít rovnici podobnou 14:44:8.

© Finefish

 

Naštěstí nemusíte navrhovat další rovnici, protože si můžete jednoduše vybrat z nabídek.

Před výběrem byste si totiž měli řešení nejprve důkladně promyslet. Vzhledem k tomu, že tvůrce hádanky nestanovil časový limit, máte na její vyřešení čas. Soustřeďte se a nenechte se rozptylovat.

Proč řešit tuto hádanku?

Hádanky především pomáhají rozvíjet vaše matematické schopnosti tím, že trénují mozek na řešení složitých problémů.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Tento obrázek může odhalit, jakou má vaše mysl představu o vás samých.

Mohou být také skvělým způsobem, jak se pobavit a ukrátit si čas, ať už sami nebo ve skupině, s přáteli nebo rodinou. Jsou tedy účinným způsobem, jak snížit váš stres a úzkost. Přečtěte si, jaké jsou výsledky řešení hádanek.

Odpověď: Zde je matematická rovnice podobná rovnici 14 : 44 : 8.

Tato rovnice má tvar (a + c) x 2 = b

=> (14 + 8) × 2 = 44

Jedná se o model, který je velmi podobný větě C.

=> (5 +11) × 2 = 32

Jinými slovy, odpověď na otázku je => C, 5 : 32 : 11

© Finefish

 

Vyřešením této hádanky jste jedním z mála lidí, kteří testem prošli. Jste skutečně mimořádně silný matematik. S čísly si velmi dobře rozumíte.

Jinými slovy, máte všechny předpoklady pro úspěšnou kariéru v oblasti financí. To však neznamená, že ti, kteří neuspějí, budou mít mizerný život.

Přečtěte si také  Tato hádanka bude výzvou. Jste připraveni ji vyzkoušet?

Může se stát, že příčinou neúspěchu je nedostatečná koncentrace při řešení testu. Jediným způsobem, jak uspět, je přijmout další výzvy.

Sdílejte tuto hádanku na sociálních sítích, abyste dali svým přátelům a rodině příležitost stimulovat jejich uvažování a schopnosti řešit problémy.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.