Home » Horoskop 2023: Tato 3 znamení zvěrokruhu nesnesou kritiku, když ji dělají druhým!

Horoskop 2023: Tato 3 znamení zvěrokruhu nesnesou kritiku, když ji dělají druhým!

Kritika může být velmi špatně interpretována. Přesto si někteří lidé nemohou pomoci a vyjádří svůj názor. I když to může dotyčného zranit.

Na základě astrologie byla zjištěna tři znamení horoskopu, která jsou zvyklá kritizovat druhé. Obavy vzbuzuje to, že nesnesou, aby se jim dostávalo poznámek na oplátku. Patříte však mezi ně? V následujících řádcích vám to prozradíme!

Horoskop: Panny mají problém přijmout pravdu!

Díky astrologii můžeme trochu nahlédnout do nedostatků jednotlivých znamení zvěrokruhu. Co se týče Štírů, ti jsou dobře známí jako nejvíce vzteklí ze všech znamení. Navzdory tomuto silnému temperamentu se však dokáží poměrně dobře ovládat. Dělají totiž všechno pro to, aby druhému člověku neublížili. To je skvělá vlastnost, která je odlišuje od ostatních znamení horoskopu.

Stejně jako Štír jsou i Ryby obdařeny velkou benevolencí. Jsou laskavé a rády brání své blízké. Vždy se budou snažit vidět věci z té lepší stránky. A nezůstávají zaměřené na chyby druhých. Ačkoli mohou být někdy přecitlivělé, když jsou na hraně, mohou vyslovovat spíše hanlivé názory. To však často netrvá příliš dlouho.

Přečtěte si také  Pozorovací test: Najděte 7 rozdílů mezi těmito dvěma obrázky za méně než 30 sekund!

Následuje Panna. Toto znamení horoskopu může být zpočátku velmi nedůtklivé. Jakmile je však poznáte, brzy zjistíte, že jsou velmi sebestřední. Podle astrologie jsou Panny nejvíce perfekcionistickým znamením. Rády poukazují na chyby druhých. A když je ti druzí začnou kritizovat na oplátku, rodilé Panny se jistě rozzlobí.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Eva Luna Šperky (@eva.luna.sperky)

Panny se chtějí ujistit, že je vše dokonalé. Když jsou nespokojené, neváhají to dát najevo. Skutečně se může stát, že vás budou volat na nedokonalost vaší práce nebo dokončení domácích prací. Toto znamení horoskopu tedy rádo vede a vnucuje svou nadvládu. Povahový rys, s nímž se mohou ztotožnit i Býci a Kozorozi!

Rakovina a její nezdravý návyk!

Podle horoskopu je Rak nejcitlivější ze všech znamení zvěrokruhu. Zároveň jsou rodáci tohoto znamení známí svou citlivostí. Až na to, že jejich největším nedostatkem je skutečnost, že všechno intenzivně prožívají. Na rozdíl od Štíra a Ryb má Rak problém udržet jazyk za zuby. Neváhají říct vše, co mají na srdci.

Přečtěte si také  Horoskop pro 23. května 2023: Taureané budou čelit vzrušujícím výzvám, které vyžadují odvahu a vytrvalost!

Podle odborníků na horoskopy jsou Raci velmi přímí. Ve svém projevu mohou být jejich poznámky velmi zraňující. Když jsou v zajetí svých emocí, přestávají dávat pozor na slova, která říkají. A někdy mohou zajít i tak daleko, že pronesou ty nejvíc urážlivé poznámky.

Rak je tedy poměrně toxické znamení. To však neznamená, že jeho představitelé nemají dobré srdce. Ve skutečnosti je tento citlivý horoskop obdařen skvělou vlastností, a to způsobem, jakým funguje jejich intuice. A protože jsou zvyklí analyzovat chování lidí, snadno rozpoznají, kdo je dobrý a kdo ne.

Lidé narození ve znamení horoskopu Raka mají svému okolí co říci. Poznámky, k nimž někdy není důvod. Domorodci skutečně dokáží hovořit a kritizovat i ty nejmenší detaily. To je pro druhou osobu velmi nepříjemné. A samozřejmě také nemají rádi, když jim dáváte zpětnou vazbu!

Přečtěte si také  Kosmický tanec 15. listopadu 2023: Retrográdní pohyb Jupitera a dopad na lásku pro tři astrologická znamení

Horoskop: Toto hvězdné znamení rádo přitahuje pozornost!

Blíženci jsou známí svou nezávislostí. Příslušníci tohoto znamení horoskopu si rádi užívají svobody. Od přírody jsou zvědaví, rádi objevují nové obzory a zkoušejí věci, které nikdy předtím nedělali. Tuto chuť do života si však ostatní někdy vykládají špatně. Mohou se tak stát terčem kritiky!

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Časopis KREATIV (@kreativ_casopis)

Až na to, že zástupci tohoto znamení horoskopu nesnesou, když o nich lidé za jejich zády mluví špatně. Na druhou stranu však mohou být Blíženci velmi pokrytečtí. Nemají rádi konflikty a chovají se, jako by se jich nic netýkalo. Jakmile jim však dojde trpělivost, rychle změní barvu.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.