Home » Horoskop na 1. den Vánoc: Lvi jsou připraveni na vášeň, Střelci touží po dovolené.

Horoskop na 1. den Vánoc: Lvi jsou připraveni na vášeň, Střelci touží po dovolené.

Astrologické předpovědi byly sestaveny tak, aby vám umožnily nahlédnout, co vás čeká 25. prosince 2022. To vám umožní učinit v konkrétní situaci to nejlepší rozhodnutí. Přečtěte si, co vás čeká první den Vánoc.

Beran

Neztrácejte čas tím, že budete ostatním ukazovat, čeho jste letos dosáhli. Buďte sebevědomí a pamatujte, že nemusíte nic dokazovat.

Taurus

Vánoce vás přiměly utratit obrovské množství peněz. Zůstaňte však v klidu, protože vaše finanční problémy budou brzy vyřešeny a vy se budete moci vrátit k hojnosti.

Gemini

Je čas najít řešení konfliktů, které vás pronásledují celý rok. Buďte odvážní, protože v novém roce je třeba věci změnit.

Rakovina

Využijte svého štěstí v této chvíli. Těšte se z rodinných návštěv, protože díky nim se můžete na své blízké stále spolehnout. Važte si těchto lidí.

Leo

Na pořadu dne bude vášeň a erotika. Vánoční svátky skončily a vy toužíte jen po tom, abyste byli v náručí svého partnera.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poznání světa (@poznanisveta)

Panna

To je ideální čas na pití horké čokolády a sledování vánočního filmu s rodinou. Užijte si tyto kouzelné chvíle, protože jsou plné štěstí.

Přečtěte si také  Horoskop pro 10. března 2023: Objevte, co pro vás dnes hvězdy připravily!

Váhy

Dnes nemusíte uklízet celý dům. Tuto činnost si nechte na jiný den. Po vynaloženém úsilí je nejlepší si odpočinout.

Štír

Návštěvníků bude dnes tolik, že vás to nakonec bude otravovat. Řešením může být procházka na vlastní pěst.

Střelec

Rozhodně potřebujete dovolenou. Malý výlet na exotické místo vám udělá dobře. Je však důležité nezanedbat otázku rozpočtu.

Kozoroh

Zdravá a vyvážená strava je pro vaše zdraví zásadní. Za každou cenu se vyhněte sladkostem. Dávejte si také pozor na nachlazení, protože vás může oslabit.

Vodnář

Nebuďte na sebe přísní a nevyčítejte si, že trávíte celý den před televizí. Vězte, že si potřebujete odpočinout, a Vánoce nemají být stresující situací.

Ryby

Odložte rodinné konflikty a zaměřte se na klidnou atmosféru Štědrého dne. Vězte, že příští rok vás čeká mnoho dobrých i špatných překvapení.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.