Home » Horoskop na týden od 19. do 25. prosince 2022: velmi plodný týden pro Berany, Váhy čekají změny.

Horoskop na týden od 19. do 25. prosince 2022: velmi plodný týden pro Berany, Váhy čekají změny.

Vánoce se rychle blíží a horečné přípravy vrcholí. Žonglování s nákupem dárků, přípravou jídelního lístku a výzdobou, to bude chaos. Čeká vás spousta stresu a práce. Chcete-li zjistit, jaký pro vás bude poslední týden vánočního shonu, podívejte se na horoskop na 19.-25. prosince 2022.

Beran

Láska a soukromý život: Prožijete velmi příjemný týden se svými blízkými. Na závěr vás čeká nezapomenutelná štědrovečerní večeře a návštěva rodiny. Bude to čas, kdy si vytvoříte krásné vzpomínky. Po náročném roce si zasloužíte trochu odpočinku.
Práce a finance: Většinu úkolů zvládnete rychle a budete si moci volně užívat vánočních svátků.
Zdraví: Budete v bezvadné kondici a ve velmi dobré náladě. Vánoční atmosféra vás zcela pohltí.

Taurus

Láska a soukromý život: Během Štědrého večera se vám naskytnou příjemná setkání s přáteli, kteří vám poskytnou cenné informace. Ty vám pomohou nasměrovat váš život lepším směrem.
Práce a finance: Nenechte se rozptylovat pracovními povinnostmi. Snažte se dělat to, co je nezbytné, a neponechávejte nic náhodě. Vyhněte se tomu, abyste před Vánocemi opustili práci, a budete mít klid.
Zdraví: Díky příznivému vlivu hvězd budete mít tento týden skvělé zdraví. Využijte toho!

Gemini

Láska a osobní život: Pokud se cítíte ztraceni, udělejte krok zpět. Přemýšlejte o všech možnostech, které v životě máte, abyste se realizovali. Zamyslete se nad tím, jakou cestou se chcete vydat, abyste byli šťastnější.
Práce a finance: Nikdy neuděláte špatné rozhodnutí, když se budete spoléhat na svou intuici. Důvěřujte si a nenechte se ovlivňovat ostatními. Prostředí kolem vás nemusí nutně znamenat dobro.
Zdraví: Pro Blížence je vše v pořádku jak po stránce formy, tak po stránce nálady.

Přečtěte si také  Jak léčit a předcházet rajčatově černému zadku?

Rakovina

Láska a soukromý život: Odvažte se formulovat svá nejhlubší přání a přejte si jejich splnění. Blíží se konec roku a to je ideální čas na to, abyste si ujasnili, co v životě chcete.
Práce a finance: Tento týden je vhodný pro stanovení cílů. Je čas změnit svůj přístup a pohled na věc, aby se věci daly do pohybu.
Zdraví: Buďte po celý týden optimističtější a zjistíte, že se na vás usměje štěstí.

Leo

Láska a osobní život: Buďte opatrní! Během vánočního víkendu se možná několikrát pohádáte s rodinnými příslušníky. Nereagujte rychle a buďte smířlivější.
Práce a finance: Pokud všichni ostatní odjíždějí na dovolenou, neznamená to, že můžete sedět a usnout na vavřínech. Nenechte se vyvést z míry jejich absencí. Už teď máte spoustu práce s úkoly, které musíte splnit do Vánoc. Až se ostatní vrátí, přijde řada na vás.
Zdraví: Jste plní energie, ale snadno se podráždíte. Snažte se odpočívat, abyste mohli tento týden řešit palčivé problémy.

Panna

Láska a osobní život: Rodina je pro vás posvátná, zejména během vánočních svátků. V takovém rozpoložení strávíte neděli v družné a radostné atmosféře. Tento rok pro vás bude závěrem plodného a úspěšného roku na všech úrovních.
Práce a finance: Užívejte si týden místo starostí o zítřek. V budoucnu se vám bude dařit.
Zdraví: Budete plní života.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Co vidíte jako první? Objevte svůj největší problém.

Váhy

Láska a osobní život: Nemá smysl se držet zpátky ve věcech, které nemůžete ovlivnit. Netrvejte na tom, co už nemůžete změnit. Opusťte ty, kteří zraňují vaši duši a narušují váš vnitřní klid.
Práce a finance: Tento týden vás čekají velké změny. To pro vás bude úlevou v každém ohledu, zejména na úrovni vědomí.
Zdraví: Chcete-li být šťastní a zdraví, méně se stresujte a více si užívejte přítomnosti.

Štír

Láska a osobní život: Jsou tu Vánoce a období rozdávání dárků. Neváhejte potěšit své blízké a obdarovat je. Ujistěte se však, že je to něco, co odpovídá jejich skutečné hodnotě.
Práce a finance: Nemusíte plýtvat veškerým volným časem a penězi na drahé dárky, které zatíží vaše finance. Dávejte raději dárky symbolické a od srdce. Cena je jen číslo, důležitá je pozornost.
Zdraví: Neběhejte zběsile kolem. Šetřete si síly na Štědrý den. Místo zbytečného vyčerpávání se raději uklidněte.

Střelec

Láska a osobní život: Váš partner bude tento týden vyžadovat vaši pozornost, což vás bude rušit. V případě potřeby se odvažte otevřeně mluvit o svých touhách a o tom, co vás trápí.
Práce a finance: Ačkoli můžete mít z tohoto předvánočního týdne určité obavy, buďte klidní. Vše půjde dobře, dokonce lépe, než jste doufali.
Zdraví: Tento týden bude pro Střelce příznivý. Díky své atletické zdatnosti mohou týden využít naplno.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Missy Magazine (@missymagazine)

Kozoroh

Láska a osobní život: Tento týden budou rodinné vztahy mírně chaotické. To je však mnohem méně důležité než to, s čím jste zvyklí se potýkat.
Práce a finance: Tento týden si budete muset dobře zorganizovat práci, protože jste teprve v polovině vánočních příprav. Udělejte si seznam věcí, které je třeba udělat a pořídit, abyste si mohli naplánovat zbývajících několik dní.
Zdraví: Pokud se chystáte připravovat na oslavy, nezapomeňte se zorganizovat, abyste se nepřetížili a nepodlehli přílišnému stresu.

Přečtěte si také  Horoskop na 26. července 2023: Astrologické předpovědi pro 12 znamení zvěrokruhu!

Vodnář

Láska a soukromý život: V této oblasti je pro zrozence tohoto znamení vše v pořádku. Atmosféra bude přátelská.
Práce a finance: Přijměte své pozice. Nebojte se tento týden promluvit, pokud si myslíte, že si váš hlas zaslouží být vyslyšen. Jednejte však zdrženlivě. Dávejte si pozor na své reakce a na to, co říkáte. Je velmi nepříjemné hodnotit někoho podle jeho vůdčích schopností, když nemáte stejné dovednosti.
Zdraví: Železné zdraví po celý týden.

Ryby

Láska a osobní život: Nebuďte příliš netrpěliví v tom, co děláte. Chcete-li přivítat Vánoce v dobré náladě, buďte na sebe mírní.
Práce a finance: Chcete mít všechny úkoly do konce roku hotové najednou. To však není možné. Úspěšní budete pouze tehdy, pokud se odvážíte požádat o radu své zkušenější a kompetentnější kolegy.
Zdraví: Netlačte na sebe příliš.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.