Home » Horoskop: příchod dubna 2023 přináší štěstí těmto třem astrologickým znamením

Horoskop: příchod dubna 2023 přináší štěstí těmto třem astrologickým znamením

Sluníčko se zdaleka ještě nevrátilo do prvních jarních dnů, aby nám nad hlavami rozprostřelo svou dobrou náladu. Jak svítí, vybízí nás k většímu počtu rekreačních přestávek, abychom se znovu spojili s přírodou a užili si trochu více zábavy. Na obloze: stejné pozorování. Mezi 30. březnem a 5. dubnem nám planety nabízejí jemné intermezzo. Je to vhodná doba pro život s hvězdami, s krásnými energiemi, které nám slibují něžná setkání a chvíle radosti. Po březnu, který proběhl ve velkém napětí, se zde objevuje klidnější duben. Přináší s sebou potřebu zpomalit a nechat působit kouzlo. Štěstí je přítomno více než kdy jindy. Pro některá znamení zvěrokruhu je to příležitost vyčenichat dobroty a využít výhod, které se jim nabízejí. Zde jsou předpovědi astrologa Jeana-Yvese Espié s pořadím nejlépe prosperujících znamení pro tento týden.

Horoskop na první dubnový týden roku 2023

Nastává jakýsi návrat ke klidu. Uprostřed narozeninového období Berana jsou do souhvězdí prvního znamení zvěrokruhu pozvány tři hlavní planety a dvě planetky. Slunce, Jupiter a Merkur spojují energii, štěstí a komunikaci, aby nám pomohly uskutečnit obnovu našich představ. Jde o to, abychom vsadili na svou originalitu a dokázali vyniknout a prosadit se. Hvězdy nás vybízejí, abychom projevili iniciativu, odvážili se říci, co máme na srdci, a dali tak vzniknout inspirativním a dokonce odvážným projektům. Chiron, velký léčitel, a Vesta, strážkyně harmonie, oba ve znamení Berana, nás zase vybízejí, abychom na sobě pracovali, abychom si trochu více naslouchali, abychom se ptali na své „bytí“ a uvědomili si tak mnohé své kvality. Už žádné skrývání, je čas emancipovat se, osvobodit se, zazářit.

Od úterý si Merkur sbalí kufry a připojí se k Venuši. Planeta lásky, peněz a zábavy si již nějakou dobu užívá v Býku. Díky ní znovu objevujeme potěšení z dobrých a krásných věcí a probouzí v nás tu nejvíc epikurejskou část. Bohyně krásy nás navíc vrhá do světa smyslnosti a romantiky. Díky spojení s Merkurem v Býku a Neptunem nás Venuše v Býku nutí oddat se romantice. Náš milostný život, ať už jsme svobodní, ve vztahu nebo randíme, nabývá vřelejšího, idealističtějšího a klidnějšího rázu. Jde o to, abychom se naučili milovat jeden druhého, abychom snadněji vyslovili to, co máme na srdci, abychom dokázali těm, které milujeme, jak moc nám na nich záleží. Zkrátka, city se postupně odhalují. Šarm, svádění a flirtování uvolňují místo. Třešnička na dortu: Merkur a Mars tvoří dynamické spojenectví, které vás povzbudí k prvnímu kroku a připraví vám překvapení.

Přečtěte si také  Horoskop pro 21. června 2023: Pohled na možnosti, které se vám otevírají!

Horoskop: proč jsou Blíženci tento týden nejlepším znamením zvěrokruhu

Často se setkáváme s otázkou „Jaké je nejlepší znamení zvěrokruhu?“. I když neustále připomínáme, že každý má něco dobrého i špatného a že jsme si všichni rovni (to je naše malá diplomatická stránka Vah), musíme uznat, že v nadcházejících dnech Blíženci obhájí své místo na stupních vítězů. Jestliže ho známe jako optimistu, radostného a vždy dobře naladěného, zdá se, že jeho aura pop-pomové dívky zvěrokruhu kolem něj zasévá svěží vítr. Ne nadarmo astrolog Jean-Yves Espié vysvětluje, že přechod Merkura a Jupitera v jeho společenském a profesním sektoru „mu přináší řečnickou plynulost a vyjasňuje jeho myšlenky. Jinými slovy, Blíženec si upevňuje své postavení a stává se nepostradatelným. Jeho myšlenky jsou silné. Nachází správná slova, aby byl slyšet, přináší řešení. To vše s úsměvem. „Povzbuzení, které vám dává planeta štěstí, vám zároveň dává blahodárnou jistotu těch, kterým se daří.

V příštích dnech Blíženci míří přímo k úspěchu. Jeho strategické myšlení a originalita mu umožňují předvídat další kroky k postupu směrem, který ho potěší. Investuje do projektů, které jsou mu blízké, podaří se mu, aby jeho úsilí přineslo ovoce, a cítí se dobře obklopen. Kromě podpory hvězd se může spolehnout na pomoc svých blízkých, kteří ho následují ve všech jeho dobrodružstvích. „Teď je ten správný čas, abyste si věřili a zavedli to, co je pro vás dobré,“ slibuje Jean-Yves Espié. Jediné, co musí udělat, je řídit se svými instinkty, aby se vydal správným směrem. Důvěřujeme mu, nasloucháme mu a ptáme se ho. Tři detaily, které ho jistě motivují k tomu, aby dosáhl hvězd, Měsíce a možná i nějakého asteroidu. Ano, rád dělá víc a víc a soutěží. Pozor na to, kdo je před ním, protože se zdá být nezastavitelný! Tato inspirativní atmosféra mu vykouzlí úsměv na tváři. Díky své nakažlivé dobré náladě můžete také očekávat, že se se svými blízkými skvěle pobaví.

Přečtěte si také  Jak pěstovat tulipány ve vodě: tipy pro vaši zahradu

Horoskop: Duben slibuje pro toto hvězdné znamení inspirativní měsíc.

Astrolog hned zpočátku varuje: „Taková krásná období se vyskytují jen zřídka. Má obratnost, touhu a šarm. Má štěstí a dobrý vztah k okolnímu světu. Pro Lva se zdá, že všechny planety jsou v dokonalém souladu. Tvůrčí a inspirující energie ho vybízejí k radosti. Není pochyb o tom, že toho musí maximálně využít. Ale jak? Proč?“ Tento týden se představuje pod dobrou záštitou, máte několik krásných trumfů, které můžete hrát na vztahové úrovni,“ zdůrazňuje Jean-Yves Espié. Nejkrálovštější z astrologických znamení vidí, že se jeho pozice vůdce potvrzuje. Lidé ho vyhledávají, volají ho, žádají ho o radu. „Bez jakýchkoli otázek se vzdalujte od svého okruhu, nebojte se být žádáni novými lidmi. Štědře rozdávejte svůj čas a lásku.

Po srdeční stránce se Lev rýmuje se štěstím a spokojeností. Pokud je nezadaný, neváhá udělat první krok k objevení osoby, která mu padla do oka. První rande, výměna toužebných pohledů, úsměv. Cit přechází instinktivně. Je třeba říci, že vesmírné kotě má jediné přání: nechat promluvit své srdce a vyslyšet všechny své touhy. Ponoří se do vášně, aniž by si musel klást příliš mnoho otázek. V páru je atmosféra stejně okouzlující. Možná to není dostatečně řečeno, ale Lev je velký romantik, který umí projevit vůči svému partnerovi velkorysost. Právě tuto tvář se rozhodne odhalit v této době. Je čas na sladká slova, překvapení a dobrodružství. Vsadíme se, že král vesmíru už má malý nápad na novou eskapádu, kterou by mohl svou polovičku požádat o ruku. Uvidíme, zda to bude mít podobu luxusní noci na zámku nebo večeře při svíčkách a následné procházky za svitu měsíce…

Přečtěte si také  4 nejvěrnější znamení zvěrokruhu: Objevte je nyní!

Horoskop: hvězdy mají pro toto astrologické znamení připraveno několik příjemných překvapení

Novinka, novinka, překvapení. To není zrovna šálek čaje našeho milého Býka, který dává přednost rutině a vědomí, že vše je uspořádané a organizované. Ano, je to pragmatické zemské znamení, a přece… Jestliže spisovatel Pierre Lemaitre napsal, že „nejočekávanější věci se často dějí překvapením“, zdá se, že těchto několik slov rezonuje i ve vesmíru Býka. Z dobrého důvodu ho první dubnový týden vybízí k tomu, aby se vydal mimo vyšlapané cesty. Dejte sbohem každodenní rutině a dokonale uspořádanému rozvrhu: Uran, planeta novinek a nečekaných událostí, přichází narušit vaše plány. A pokud cítíte, že na vás přichází záchvat úzkosti, raději vás hned varujeme, že z této obnovy může vzejít jen to dobré.

Býka tento týden chrání nebesa s více než pozitivní přítomností Venuše na jeho obloze. Její oblíbená planeta nabízí dokonalou kombinaci šarmu a štěstí, která vám pomůže zaklepat na ty správné dveře. Příležitosti se množí a stejně tak i šťastné náhody. Je to pro něj příležitost uzavřít dohody, které povedou k úspěchu. Od úterý se navíc k rovnici přidává Merkur, planeta komunikace a intelektu, který mu pomůže lépe vyjednávat, lépe se prodat a dokonce i vyjádřit slovy všechny jeho pocity. Jestliže tento týden slibuje být obzvláště příznivý po profesní stránce – dohody jsou zpečetěny a jednání silná -, bude příznivý i po stránce srdeční. Jste-li nezadaní, epické setkání přijde dříve, než si myslíte. Býk může získat vše, co mu přinese hra lásky a náhody.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.