Hovězí Top blade URU * Z

Hovězí Top blade původem z Uruguay - mražený

Cena za 1 kg vč. DPH 137,-
Cena za 1 kg bez DPH: 119,-
Na dotaz
Výrobce: výrobce neuveden
Kód produktu: 499014
http://www.finefish.cz/hovezi-top-blade-uru-z-e2596.htm
Popis

Hovězí Top blade URU * Z

Top blade je výtečný kousek masa, který se porcuje z loupané plece. Konkrétně se jedná o velký podhřebenový sval ovládající ramenní kloub.

Loupaná plec má zde jemná svalová vlákna, je hezky mramorovaná a top blade je tak po úpravě měkký a šťavnatý.

Výhody baleného masa:

  • Možnost zrání masa nejen po porážce, ale také dále po celou dobu zabalení, ať už ve vakuu či ochranné atmosféře.
  • Podstatně delší záruční lhůta (8 a více dní) dle druhu masa a balení
  • Tradiční použití spíše pro gastronomii, kde se mohou vyskytnou výkyvy v poptávce nejen objemové, ale také sortimentní a z toho vyplývající nutnost držet větší zásoby většího počtu položek.

 

Uvedená cena je za 1kg. Objednávat můžete v jednotkách kilogramů. Přesná cena Vám bude sdělena po zvážení.

Chlazené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 do 2 °C (běžná chladnička). Spotřebujte do data uvedeného na etiketě. Mražené maso skladujte a uchovávejte při teplotě od -20 do -18 °C. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Produkt je určen k tepelné úpravě. Po otevření ihned spotřebujte. 

Mražené produkty jsou uchovávány vakuované v mrazu při teplotě -20 až -18 °C. Teplota je neustále kontrolována (elektronické čidlo pro kontrolu teploty s automatickým systémem regulace). Produkt je až do okamžiku expedice uložen v mrazu a následně přepravován automobilem s mrazicí jednotkou, je tak po celou dobu přechováván ve vhodné teplotě.

Ostatní si prohlížejí také

{"id":"499014","name":"Hov\u011bz\u00ed Top blade URU * Z","price":"137","brand":"v\u00fdrobce neuveden","category":"Uruguay","position":0} http://www.finefish.cz/product-action/increment-product-view-count?productId=2596