Home » IQ test: Dokážete najít 2 chyby? Odvažte se přijmout tuto výzvu v rekordním čase!

IQ test: Dokážete najít 2 chyby? Odvažte se přijmout tuto výzvu v rekordním čase!

Uživatelé sociálních médií hledají nejsložitější výzvy na Facebooku, Instagramu, a proto vám zde představujeme tuto vizuální výzvu, ze které „bolela hlava“ i ty nejzkušenější soutěžící.

O co jde, se dozvíte v následujících řádcích.
V tomto novém vizuálním cvičení budete moci pozorovat dvě vozidla jedoucí po městské ulici, ale jsou zde chyby, které se podařilo zachytit jen géniům ve vymezeném čase. Jste připraveni? Musíte si pečlivě prohlédnout každý detail snímku.

Vizuální výzva: najděte chyby

Pak si vyzkoušejte chyby v omezeném čase 5 sekund, teprve pak dokážete, že jste „luštitel“ při řešení nejsložitějších případů na hlavních sociálních sítích.

Vizuální úkol: odhalte každou z chyb

Pokud odpověď nenajdete, ukážeme vám vyřešený případ, abyste mohli pokračovat ve svém životě. Připadal vám případ složitý? Podívejte se na každý detail, abyste se ujistili, že jste neudělali chybu. Zkontrolujte odpověď!

Přečtěte si také  Jak popřejete svému otci ke Dni otců?

Odpověď: Chyby jsou ve stínu sloupu elektrického vedení, protože je v protisměru, a v dráze aut, protože v jednom směru jsou jen koleje a silnice není obousměrná.

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.