Home » IQ test: Dokážete najít chybějící číslo místo otazníku? Přijměte tuto matematickou výzvu!

IQ test: Dokážete najít chybějící číslo místo otazníku? Přijměte tuto matematickou výzvu!

Věděli jste, že IQ testy jsou skutečným tréninkem mozku? Na několik okamžiků stimulují vaši mysl. Můžete ze sebe dostat jen to nejlepší.

Mobilizujte všechny své kognitivní schopnosti k vyřešení hádanky. Pak vyzvěte svůj mozek a otestujte svou inteligenci s hádankou, kterou jsme pro vás dnes připravili.

IQ test: „Jaké číslo má nahradit otazník uprostřed šestiúhelníku?

Než se pustíte do této mozkové výzvy, plně se soustřeďte. Takto můžete ovládnout svou mysl a pozornost v tomto IQ testu.

Usnadní vám to také zapamatování si matematických pravidel a nalezení logiky, kterou použijete při řešení tohoto číselného rébusu.

Jste připraveni? Pak je tu pro vás úkol: pozorně si prohlédněte obrázek níže. Je to šestiúhelník obklopený šesti čísly. Uprostřed tohoto mnohoúhelníku je otazník. Je na vás, abyste uhodli, které číslo by ho mělo nahradit.

Přečtěte si také  IQ test: Téměř nikdo nedokáže rozpoznat rozdíly mezi těmito dvěma obrázky za 10 sekund!

K tomu musíte najít matematickou logiku použitou na tomto obrázku. Je to jen na vás!

© Finefish

IQ test: správná odpověď

Poznali jste chybějící číslo? Podařilo se to jen těm nejchytřejším. Pokud se vám ho podařilo najít, pak máte vysoké IQ! Pokud jste však neuspěli, není to proto, že byste byli hloupí.

Znamená to, že vašemu mozku chybí stimulace. Chcete-li rozvíjet své kognitivní schopnosti, zvažte pravidelné cvičení.

Pokud na to nemáte dostatek času, IQ testy jsou skvělým způsobem, jak zvýšit rychlost myšlení a inteligenci.

Na další stránce si můžete prohlédnout řešení této matematické hádanky.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.