Home » IQ test: Dokážete najít číslo, které má být na místě otazníku, za méně než 20 sekund?

IQ test: Dokážete najít číslo, které má být na místě otazníku, za méně než 20 sekund?

Věděli jste, že denně ztrácíme asi 85 000 neuronů, tedy každou sekundu jeden neuron? Mozek má naštěstí 10 000 miliard nervových spojení. Abyste udrželi mozek funkční a neurony aktivní, je nutné často cvičit mysl. To je to, co jsme pro vás připravili v dnešním testu. Pomůže vám rozvíjet vaše schopnosti.

Vyřešte tuto matematickou hádanku za 20 sekund

Tato matematická hádanka je obzvláště zábavná. Budete muset využít své matematické schopnosti, ale nebojte se, žádné zlomky ani rovnice vás nečekají.

K vyřešení tohoto cvičení za méně než 20 sekund však budete muset použít své rozumové schopnosti a logiku. Je také nutné používat některé základní operace, které jste se naučili na základní škole. Tato hra je proto vhodná jak pro dospělé, tak pro děti.

Jak najít chybějící číslo v této hádance?

20 sekund je doba, za kterou nejrychleji vyřešil tento matematický test. Pokud se vám to podaří vyřešit dříve, gratulujeme. Pokud překročíte časový limit, mějte se na pozoru, budete muset pravidelně trénovat.

Přečtěte si také  IQ test: Vidíte JEDINOU chybu? Jen ti CHYTRÍ to zvládnou za méně než 5 sekund!

Většina lidí, kteří se testu zúčastnili, velmi rychle pochopila jeho logiku. Poskytneme vám několik odpovědí, které vám pomohou rychle najít řešení.

© Finefish
© Finefish

 

Zpočátku si budete muset obrázek pozorně prohlédnout, ale i tak budete rychlí. Na první pohled máte čísla, která tvoří obrázek. Úplně dole je otazník, který označuje, že je třeba najít číslo.

Jak jste si však možná všimli, čísla jsou spojena čarami, které tvoří dvě odlišná čísla. Uprostřed je číslo 8, které je izolované. Jaká je za tím logika a co tato spojení představují?

Kliknutím na „další“ níže zobrazíte řešení

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.